Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
594,050

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم جغرافيايی " با موضوع " طراحی و اجرای سیستم اطلاعات گردشگری بر اساس سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
طراحی و اجرای سیستم اطلاعات گردشگری بر اساس سیستم اطلاعات جغرافیایی GIS
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Physics Procedia
سال انتشار
2012
کد محصول
1010049
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
545,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
162 کیلو بایت
تصویر پیش فرضAbstract

From the geographical information system concept, discusses the main contents of the geographic information system, and the current of the geographic information system key technological measures of tourism information system, the application of tourism information system for specific requirements and goals, and analyzes a relational database model based on the tourist information system in GIS application methods of realization

چکیده

این مقاله با استفاده از مفهوم سیتم های اطلاعات چغرافیایی، محتوای اصلی سیستم های اطلاعات جغرافیایی، جریان کلیدی این سیستم ها که در اندازه گیری های فنی سیستم های اطلاعات گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد، و کاربرد سیستم های اطلاعات گردشگری برای اهداف خاص را مورد بحث قرار می دهد. در ادامه به تحلیل مدل رابطه ای پایگاه داده ای بر اساس سیستم های اطلاعات گردشگری در فهم و درک کاربرد GIS  می پردازد.

1-مقدمه

سرعت بالای پیشرفت اقتصادی چین، بالا رفتن سطح استاندارد زندگی مردم و هم چنین تقاضا برای گردشگری دسته جمعی، رشد قابل توجه در سطح زندگی و معنی و مفهوم آن را نشان می دهد. استان سی شو آن یکی از مکان های بومی توریستی در چین است. ادب و هنر این استان خاص می باشد و فرهنگ غذایی در آن از ویژگی های منحصر به فرد است. بنابراین این استان روند رو به رشدی در جذب گردشگر را دارا می باشد. ام مسئله ای که وجود دارد این است که افرادی که می خواهند به این استان سفر کنند هنگامی که به دنبال اطلاعات در مورد این استان هستند، با پراکندگی اطلاعات مواجه می شوند که این موضوع کار را نسبتا پیچیده می کند...


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم جغرافيايی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده علوم جغرافيايی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
geographic information system
tourism
spatial database

ثبت سفارش جدید