Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
893,800

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " بهینه کاوی دولت باز: از چشم انداز داده های باز " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بهینه کاوی دولت باز: از چشم انداز داده های باز
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Government Information Quarterly
سال انتشار
2014
کد محصول
1010244
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
30
قیمت بر حسب ریال
820,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در مقاله حاضر طرحی پیشنهادی با محوریت بهینه کاوی دولت باز و کاربرد آن از نقطه نظر داده های باز و با استفاده از داده های موجود در پرتال داده های باز دولت آمریکا (data.gov) معرفی شده است. این معیار در ارتباط با اتخاذ مدل مفهومی دولت باز طراحی شده است که از طریق باز بودن داده ها، شفافیت، مشارکت و همکاری اقدام به توصیف دولت ها می نماید. نتیجه این روند دستیابی به دو مقیاس است که اولی تحت عنوان شاخص باز بودن دولت الکترونیک (eGOVI) و دیگری تحت عنوان پختگی  شناخته می شود؛ این معیار نشان دهنده میزان پیشرفت دولت در گذر زمان، کارآیی شناسایی و پیاده سازی مفاهیم نوین و تمایل دولت به شناسایی و استقبال از ایده های نو آورانه می باشد.

1-مقدمه

دولت الکترونیک که در اواخر دهه 1990 از میان ایده های تجارت الکترونیک به ارمغان آمده است (Tat-Kei Ho,2002)، در ابتدا به منزله مفهومی تلقی می شد که درصدد بهره برداری از توسعه فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی به عنوان روشی برای خدمت رسانی بهینه می باشد (Tambouris, Gorilas, Spanso,Ionannides & Lopex, 2001). در کمتر از یک دهه بعد، دولت الکترونیک به یکی از مهمترین مهره های تحول بخش دولتی جهت حکمرانی بهتر، شفافیت، پاسخگویی و مشارکت شهروندان در فرآیندهای دموکراتیک و سیاست گزاری تبدیل شد...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Open government
Conceptual model
Open government benchmark

ثبت سفارش جدید