Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
626,750

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
استفاده از تحقیق کیفی در مطالعات حسابداری و مدیریت: چیزی غیر از دستور کار جدید
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Global Illuminators
سال انتشار
2014
کد محصول
1010450
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
470 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

امروزه محققان بیشتری تحقیقات کیفی خود را در ژورنال های برتر مدیریت و حسابداری منتشر می کنند. مشارکت این روش در مطالعات مدیریت و حسابداری تا رسیدن به یک برتری ادامه دارد. سیاست گزاران در بخش های عمومی و خصوصی روز به روز بیشتر به اهمیت و ارزش این روش پی می برند زیرا تحلیلی ارزشمند و با جزئیات در مورد مدیریت و حسابداری در یک سازمان ارائه می دهد. با این حال، هنوز بسیاری از محققین در این رشته ها تمایلی به بکارگیری این روش نداشته یا حتی آن را رد می کنند با این استدلال که روش کیفی علمی نیست و نتایج آن نیز علمی نخواهد بود. بنابراین، هدف از این مقاله، بحث در مورد مسئله استفاده از روش کیفی در مطالعات مدیریت و حسابداری است. این مقاله با بررسی درک تحقیق کیفی آغاز می شود. پس از آن، یک دیدگاه متناقض نما از روش های کیفی و کمی بیان می شود. سپس، بحث هایی در مورد کاربرد تحقیق کیفی در مطالعات مدیریت و حسابداری صورت می گیرد. در نهایت، کاربرد مطالعه موردی تفسیری بررسی خواهد شد و در این مقاله در مورد آن بحث خواهد شد.

1-مقدمه

برای برخی محققین، تحقیق کیفی، تحقیق دسته دوم محسوب می شود. در نتیجه، این محققین تمایلی به استفاده از این روش کیفی در انجام تحقیقات خود نداشته و حتی برخی دانشگاه ها و مدارس کسب و کار نیز اغلب روش کیفی را نمی پذیرند و معمولاً آن را برای هدف تحقیق کافی نمی دانند. یک باور در اینجا وجود دارد و آن این است که علوم اجتماعی چندان متفاوت از علوم طبیعی محسوب نمی شوند و به روشی مشابهشی فیزیکی قابل مطالعه هستند. علاوه بر این، بسیاری از مدارس کسب و کار امروزه با مکانیک شیوه های آماری مشغولند که باور دارند این شیوه ها یک شاهراه برای پیشرفت علم و دانش فراهم می کنند. اعضای دانشکده نیز اغلب با روش کیفی و فرصت هایی که روش کیفی و تحقیق مطالعه موردی در اختیار می گذارد، ناآشنا هستند. با این حال، مطالعات رایج گوناگونی نشان می دهند که کاربرد روش های تحقیق کیفی در تحقیق بین رشته ای معاصر در مدیریت و حسابداری روز به روز بیشتر شده است و علاوه بر این، محققین بیشتر و بیشتری تحقیقات کیفی خود را در ژورنال های برتر مدیریت و حسابداری منتشر می کنند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Qualitative Research
Management and Accounting Studies
Interpretive Case Study
Grounded Theory

ثبت سفارش جدید