Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
659,450

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " مسئولیت کنترل، استراتژی کسب و کار و مشخصه های سیستم های اطلاعات حسابداری مدیریت " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مسئولیت کنترل، استراتژی کسب و کار و مشخصه های سیستم های اطلاعات حسابداری مدیریت
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia - Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2014
کد محصول
1010454
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
12
قیمت بر حسب ریال
605,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
333 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

پدیده  ارزش اطلاعات در اندونزی شامل اطلاعاتی نمی شود که برای تصمیم گیری مورد استفاده قرار می گیرد بلکه شامل اطلاعات رسمی است.  با استفاده از پاسخ 195 پاسخ دهنده از 430 مدیر شرکت های تولیدی غالبا در شهر جاکارتا کشور اندونزی ، ما مسئولیت کنترل ساختار های غیر رسمی و رسمی و همچنین تاثیر استراتژی کسب وکار را بر ویژگی های سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت (MAIS) را مورد تجزیه و تحلیل و تست قرار دادیم. ما دریافتیم که مسئولیت رسمی و غیر رسمی و همچنین استراتژی کسب و کار تاثیر مثبت و قابل توجهی بر مشخصه های سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت (MAIS) دارد. استراتژی غیر رسمی کسب و کار تاثیر زیادی بر روی سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت (MAIS) در زمینه تصمیم گیری دارد درحالیکه تاثیر شکل رسمی آن بسیار کمتر است. استراتژی کسب و کار نفوذ قابل توجهی در توسعه سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت (MAIS) داشته است. مسئولیت رسمی در جهت مخالف مسئولیت غیر رسمی است و این دو به هم در یک راستا نیستند. استراتژی کسب و کار انطباق بیشتری با مسئولیت غیر رسمی دارد نسبت به مسئولیت رسمی. این باعث می شود که استراتژی کسب و کار مدیران فقط بر مبنای اطلاعات رسمی نباشد بلکه از اطلاعات غیر رسمی نیز استفاده کنند.

1-مقدمه

در اندونزی، پدیده ارزش گذاری اطلاعات وجود دارد. گزارش ها فقط با موارد رسمی صورت می پذیرد و برای انجام تصمیم گیری نیست.  از آنجا که اطلاعات ایجاد شده بر هدف مبنایی برای تصمیم گیری ارائه نشده است گزارش های بی فایده زیادی وجود دارد. در مقابل بسیاری از گزارش های آماری وجود دارند که بوسیله دپارتمان های مرتبط مورد استفاده قرار نمی گیرند. اطلاعات ضروری تا زمانی که مسائل و مشکلات نمایان نشوند مورد استفاده قرار نمی گیرند. تصمیم گیرندگان نه در زمان مناسب, با گستردگی دامنه ، اطلاعات تجمیعی را  کسب می کنند و نه اطلاعات یکپارچه را بدست می آورند.  اطلاعات مفید در سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت بر مبنای نیاز های تصمیم گیرندگان است. اطلاعات باید طیف وسیعی را پوشش دهد به موقع باشد و تجمعی و یکپارچه باشد ( چنهال و موریس 1986 ؛ چیا 1995 ، لال و هاسل 1998 ، باونز و آبرنتی 2000 ، مورس و ین 2001 ، تیلما 2005 ، آگبیول 2005). بنابر این لازم است که سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت با این چالش ها مواجه شود...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Characteristics on management accounting information system
business strategy
formal and informal

ثبت سفارش جدید