Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,083,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " چرا مقاله شما چاپ نمی شود: دیدگاه ویراستار " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
چرا مقاله شما چاپ نمی شود: دیدگاه ویراستار
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Accounting and Finance
سال انتشار
2012
کد محصول
1010535
تعداد صفحات انگليسی
16
تعداد صفحات فارسی
20
قیمت بر حسب ریال
1,083,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
381 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این مقاله به منظور بررسی 66 نقد اعمال شده بر روی 33 نسخه اولیه پذیرفته شده در زمینه حسابداری و مالی از تحلیل محتوا استفاده می کند. خلاصه هایی از نقد‌های انجام شده بر این نوشته های اولیه برای نشان دادن موضوعاتی که برای ویراستار از اهمیت برخوردارند، ارائه شده است. پیام اصلی این است که مقاله ها بایستی حاصل کار‌های مطالعاتی فشرده باشند و همچنین بایستی دقت بیشتری را در مورد موضوعات ویراستاری به خرج داد. فهرستی از این نکات و موضوعات به منظور کاربرد در مقالات آتی در دسترس افراد قرار می گیرد.

1-مقدمه

در این مقاله، نتایج ویراستاری و توضیحات ویراستار که در طول بازه زمانی 2 و 1.5 ساله دریافت شده است را به طور خلاصه ذکر می کنیم. من در زمینه حسابداری و مالی نقش کمک ویراستار را بر عهده دارم. همان طور که از روی عنوان این مقاله بر می آید، من به جای چرایی پذیرش مقالات، به طور عمده بر روی این موضوع که چرا نسخه های اولیه رد می شوند تأکید دارم. از آن جایی که این رویکرد تا حدودی یک وجه منفی دارد، امیدوارم این مقاله بتواند توصیه های مفیدی را به منظور بهبود شانس انتشار موفقیت آمیز یک مقاله ارائه دهد. این مقاله همچنین می تواند کمک هایی را به منظور ارزیابی مقاله ها در هنگام نقد و تفسیر آنها به دست دهد. همان طور که پیشتر بدان اشاره شد، این مقاله بیشتر به تحقیقات بایگانی شده در رابطه با گزارشگری مالی مربوط می شود و ارتباط کمی با تحقیقات تجربی و کیفی دارد. با این وجود، ماهیت کلی و غیر فنی بودن نقد‌هایی که این مقاله ارائه می دهد، می تواند در طیف گسترده ای از موضوعات و روش های تحقیقاتی در زمینه حسابداری کاربرد داشته باشد

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید