Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
692,150

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " داده کاوی در بهداشت و درمان با استفاده از روش ترکیبی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
داده کاوی در بهداشت و درمان با استفاده از روش ترکیبی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Computer Applications
سال انتشار
2015
کد محصول
1011004
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
580 کیلو بایت
تصویر پیش فرضAbstract

Modern medicine generates a great deal of information stored in the medical database. Extracting useful data and making scientific decision for diagnosis and treatment of disease from the database increasingly becomes necessary. We propose a Heart diseases Prediction System for the society to prevent the cause of the death. So we are analyzing heart disease patient to identify which treatment is most effective one and provide better result

چکیده

طب مدرن مقدار زیادی از اطلاعات ذخیره شده در پایگاه داده پزشکی را تولید می کند. استخراج اطلاعات مفید و تصمیم گیری های علمی برای تشخیص و درمان بیماری ها از پایگاه داده، لازم و ضروری است. ما یک سیستم پیش بینی بیماری های قلب را برای جامعه، جهت جلوگیری از مرگ مطرح می کنیم. بنابراین ما به تجزیه و تحلیل بیماری های قلبی جهت شناسایی موثر ترین راه درمان و ارائه نتیجه ی بهتر می پردازیم.

1-مقدمه

مراقبتهای بهداشتی امروزی، به اندازه کافی قادر به تولید و جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات می باشند. با توجه به تولید مقدار زیادی از اطلاعات، ممکن است برای استخراج این نوع مراقبت های بهداشتی نیاز به یک روش رایج استخراج داده ها باشد. با استفاده از روش های داده کاوی، استخراج اطلاعات جالب و معنی دار و قواعد آنها ممکن می باشد. دستیابی به این نوع دانش، می تواند در زمینه های مختلف جهت بهبود بهره وری کار و یا عملکرد و گسترش کیفیت فرآیند تصمیم گیری استفاده گردد. همچنین نیاز نسل آینده به نظریه ها و ابزارهای کامپیوتری برای کمک به مردم جهت استخراج اطلاعات مفید، به طور مداوم در حال رشد می باشد. روز به روز فن آوری اطلاعات جهت پیاده سازی مسایل مختلف در سازمان بهداشت و درمان توسط اقدامات پزشکان در حال افزایش می باشد. فن آوری های مختلف، تعدادی از ابزار داده کاوی را توسعه داده اند که برای مدیریت محدودیت مردم به صورت خطاهای رخ داده ناشی از خستگی مفید هستند و آنها را برای فرایند تصمیم گیری علامتگذاری کرده اند. هدف اصلی تکنیک داده کاوی شناسایی رابطه، الگو و مدلهای مختلف است که به حمایت سلامت پزشکی می پردازد. اینها را می توان به عنوان مدل پیش بینی شده مورد توجه قرار داد و آنها را برای سیستم اطلاعات بیمارستان های مختلف به عنوان یک نماینده جهت تصمیم گیری، کاهش محتوا و زمان تصمیم گیری در نظر گرفت. با استفاده از اطلاعات بهداشت و درمان، قادر به مدیریت داده های پزشکی و مبادلات امن بین کاربران و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مختلف می باشیم...ثبت سفارش جدید