Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
841,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Trakia Journal of Sciences
سال انتشار
2011
کد محصول
1011314
تعداد صفحات انگليسی
6
تعداد صفحات فارسی
16
قیمت بر حسب ریال
841,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
102 کیلو بایت
تصویر پیش فرضAbstract

The paper presents the review of policy and procedure concerning the development of Information Security Management System in organization. The attention is focused to the main aspects of security processes: at the conceptual level – standards for the System development and at the application level – assets identification, classification and control. There are the directions to the examination of organizational assets and the alternative controls and recommendations about the main criteria in security management

چکیده

در این مقاله، سیاست و رویکردهای مربوط به توسعه ی سیستم امنیت اطلاعات در سازمان ها مورد بررسی قرار می گیرد. توجه ما بیشتر بر روی جنبه های اصلی فرآیندهای امنیت متمرکز شده است: در سطح مفهومی – استانداردهایی برای توسعه سیستم و در سطح کاربردی – شناسایی دارایی ها، طبقه بندی و کنترل. جهت گیری هایی برای بررسی دارایی های سازمانی و روشهای جایگزین جهتِ کنترل و توصیه هایی در مورد معیارهای اصلی در مدیریت اطلاعات وجود دارد.

1-مقدمه

اطلاعات، یکی از با ارزش ترین دارایی های یک سازمان است. بنابراین، سیستم مربوطه، یعنی؛ سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) یک بخش خیلی مهم از سیستم مدیریتِ کسب و کار در هر سازمانی است. اهداف اصلی ISMS، اطمینان از رازداری (محرمانگی)، تمامیت (بی نقصی)، و در دسترس بودنِ اطلاعات در یک سازمان می باشد. دسترسی به دارایی اطلاعات، از طریق قواعد ویژه ای که مبتنی بر نقش ها و امتیازات هستند، مدیریت می شود.

اهمیت فرآیند یکپارچه ی مدیریت امنیت اطلاعات، ایجاد مکانیسم ها و رویکردهای استاندارد و ساختارهای سازمانی خاص برای اجرای آن را تعیین می کند. فعالیت های اساسی نیز شامل ابزارها و وسائلی برای استقرار، نظارت، آنالیز، تعمیر و نگهداری، و اصلاح ISMS می باشد....این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
nformation Security Management System
Information Security Policy
Risk Management

ثبت سفارش جدید