Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,040,950

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " یک رویکرد جدید برای مدلسازی سیستم های نگهداری پیچیده با استفاده از شبیه سازی گسسته پیشامد " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
یک رویکرد جدید برای مدلسازی سیستم های نگهداری پیچیده با استفاده از شبیه سازی گسسته پیشامد
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Reliability Engineering & System Safety
سال انتشار
2016
کد محصول
1011980
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
28
قیمت بر حسب ریال
955,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض چکیده

رویکردهای موجود برای مدلسازی نگهداری متکی بر فرضیات بیش از حد ساده ای است که منجر به عدم نمایاندن پیچیدگی موجود در سیستم های صنعتی توسط این رویکردها می شود. در این مقاله، ما رویکردی نوین را پیشنهاد می کنیم که امکان مدلسازی سیستم های غیرهمانند چندواحدی را بدون فرضیات محدودکننده درباره تعداد واحدها یا مشخصات نگهداری آنها فراهم می آورد. مدلسازی تعاملات پیچیده بین استراتژی های نگهداری و اثرات آنها روی داراییها در سیستم با دسترسی به صف های پیشامد در شبیه سازی گسسته پیشامد (DES) بدست می آید. این رویکرد از DES بهره می گیرد که در تولید از طریق ایجاد امکان یکپارچگی با مدلهایی که دارای ارتباط نزدیکی با نگهداری هستند مانند سیستم های تولید یا قطعات یدکی، موفقیت کسب کرده است. مزایای دیگر استفاده از DES شامل مدلسازی سریع و شبیه سازی تعاملی بصری است. رویکرد پیشنهادی در یک شبیه سازی مبتنی بر بررسی بهینه سازی یک کیس مطالعه شده قبلی نشان داده شده است. تحقیق حاضر یکی از اولین تحقیقاتی است که به بهینه سازی همزمان استراتژی های نگهداری با پارامترهای آنها و در عین حال توجه به پویایی های تولید و مدیریت قطعات یدکی می پردازد. یافته های این تحقیق، بینش هایی برای اهداف نامتعارض در سیستم های نگهداری ارائه می کند. بعلاوه، رویکرد پیشنهادی می تواند برای تسهیل شبیه سازی و بهینه سازی سیستم های نگهداری صنعتی استفاده شود.

-1مقدمه

هدف از نگهداری حفظ داراییها در وضعیت های عملیاتی است. این حوزه بعنوان یکی از اجزای اساسی موفقیت در صنعت مدرن ایجاد شد. ارتقای عملکرد سیستمهای نگهداری از طریق مدلسازی و بهینه سازی تمرکز حجم وسیعی از مطالعات چاپ شده است.

مدلسازی تحلیلی نگهداری برای مدتها رایج بوده است. مبنای این مدلسازی متکی بر کار محققانی مانند بارلو و پورچان است (1). این مدلسازی بعدا بطور گسترده ای توسعه یافته و تعداد زیادی از مدلهای بهینه سازی نگهداری را در بر گرفت (2). در مجموع، اغلب این مدلها برای یک سیستم خاص دربردانرده یک واحد یا چندین جزء همانند توسعه یافته اند (3). البته سیستم های نگهداری در صنعت در حال پیچیده تر شدن هستند که این امر قابلیت کاربرد تکنیک های مدلسازی تحلیلی را محدود می سازد… 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Simulation
Maintenance
Discrete Event Simulation
Rapid modelling

ثبت سفارش جدید