Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
880,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " پزشكی " با موضوع " مراقبت اجتماعی برای سالمندان: مطالعه ی نیازها و استفاده از خدمات (CENSUS) : چه کسانی بسته های مراقبت در منزل را دریافت می کنند و پیامدهای آن چه هستند؟ " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مراقبت اجتماعی برای سالمندان: مطالعه ی نیازها و استفاده از خدمات (CENSUS) : چه کسانی بسته های مراقبت در منزل را دریافت می کنند و پیامدهای آن چه هستند؟
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Australasian journal on ageing
سال انتشار
2015
کد محصول
1012189
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
182 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

هدف: مطالعه ی عوامل مرتبط با زمان انتظار برای بسته های مراقبت در منزل و پیامد های آن برای دریافت کنندگان مراقبت و مراقبان.

روش: تجزیه و تحلیل داده هایی که هر 4 ماه یکبار به مدت 12 ماه از 55 سالمند ساکن در منازل که برای بسته های مراقبت یارانه ای دولت واجد شرایط بودند و مراقبان آنها، جمع آوری شده بود.

نتایج: به 30 نفر از 55 شرکت کننده یک بسته اراﺋـه شد؛ آنها از یک تا 237 روز در انتظار بودند. کیفیت پایه ی زندگی در افرادی که بسته به آنها اراﺋـه شده بود در مقایسه با افرادی که این بسته را دریافت نکردند بالاتر بود. نیازهای مراقبتی پایه و نیازهای برآورده نشده، علاﺋـم روانی عصبی و اختلال شناختی پیشنهادات را پیش بینی نکرده بودند. دریافت این بسته در مقایسه با دریافت نکردن آن با کاهش بار مسـﺋولیت مراقبان در طول زمان مرتبط بود اما سطوح نیازهای مراقبتی برآورده نشده، نیازهای مراقبتی یا کیفیت زندگی را تحت تاثیر قرار نداد.

نتیجه گیری: اراﺋـه ی بسته ی مراقبت در منزل بر اساس زمان انتظار یا نیازهای مراقبتی برآورده نشده نبود. اصلاحات می بایستی دربرگیرنده ی یک سیستم شفاف از فهرست انتظار و اولویت بندی باشند.

1-مقدمه

دولت استرالیا بسته های مراقبت در منزل (که قبلا با عنوان بسته های مراقبت اجتماعی شناخته می شد) را برای سالمندانی اراﺋـه می دهد که به عنوان افراد نیازمند به مراقبت شخصی و کمک داخلی تشخیص داده شده اند و زندگی در منزل را، تا زمانی که ممکن باشد، به ورود به آسایشگاه سالمندان ترجیح می دهند. تا ژوﺋـن 13◦2، سه بسته ی مراقبت در منزل اراﺋـه شده بود: بسته ی مراقبت از سالمندان جامعه (CACPs) که حدودا 6 ساعت در هفته مراقبت سطح پایین را اراﺋـه می کرد، بسته های توسعه یافته ی مراقبت در منزل سالمندان (EACH) که 17-26 ساعت مراقبت سطح بالاتر را اراﺋـه می کرد و بسته های زوال عقل EACH (EACH-D) که بالاترین سطح مراقبت را برای افرادی با علاﺋم رفتاری زوال عقل اراﺋـه می داد. در ژوﺋـن 11◦2 در استرالیا، 893◦5 مکان مراقبت خانگی وجود داشت که شامل ◦2◦41 بسته ی CACP، 4◦69 EACH، 2969 EACH-D بود. به دنبال اصلاحات مراقبت از سالمند، از ژوﺋـن 13◦2، 4 سطح از بسته های مراقبت در منزل (نیازهای پایه، سطح پایین، حد واسط، و سطح بالا)، با مکمل های افزوده برای دریافت کنندگان مراقبت مبتلا به زوال عقل در حال اراﺋـه می باشند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله پزشكی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده پزشكی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:aged
health service for the aged
health service need and demand

ثبت سفارش جدید