Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,040,950

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " نظارت بر خود مدیریتی برای استقرار برنامه های ابری مقیاس بزرگ با الاستیسته بالا " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
نظارت بر خود مدیریتی برای استقرار برنامه های ابری مقیاس بزرگ با الاستیسته بالا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the sixth international workshop on Data intensive distributed computing
سال انتشار
2014
کد محصول
1012490
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
24
قیمت بر حسب ریال
955,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض چکیده

زیرساختاری با عنوان محاسبات سرویس، ویژگی ها و خواص زیادی را نشان می دهد که در استقرارهای  معمولی سرورها دیده نمی شود. الاستیسته یکی از مهم ترین خواص است که پیامدهای گسترده ای برای برنامه های استقرار یافته در VM های با هاست ابری دارد. در میان برنامه هایی که الاستیسته در آنها نقش عمده ای دارد می توان به نظارت اشاره کرد. در این مقاله ما استقرار سرویس های ابری بزرگ و روند نظارت بر آنها را بیان می کنیم و اینکه چالش های معرفی شده چه تفاوتی با مشکلات نظارت های قبلی دارند. به منظور پرداختن به این چالش های منحصر به فرد، varanus را معرفی می کنیم که یک ابزار نظارتی به شدت مقیاس پذیر است که به اثرات الاستیسته سریع، مقاوم است. این ابزار، قواعد مرسوم سیستم های نظارت قبلی را از بین می برد و یک معماری P2P چند لایه  معرفی می کند تا به قابلیت نظارت درجا بدون نیاز به زیرساختارهای نظارتی اختصاص داده شده ، دست یابد.

سپس varanus را در برابر معماری های نظارتی فعلی ارزیابی می کنیم. در می یابیم که ابزارهای نظارای معمولی برای استقرار ابری بدون تغییر و کوچک، به طور قابل قبولی عمل می کنند. با این حال، برای ابزارهای فعلی استقرار انعطاف پذیر  یا بزرگ به طور غیرقابل قبول عمل می کنند و تأخیرها  و سربار را افزایش می دهند و عملیاتی را نشان می دهند که به یک ابزار جدید و جایگزین نیاز دارد. علاوه بر این، ما نشان می دهیم که Varanus، نظارت با تأخیر کم را در تقاضای محدود روی منابع حفظ می کند، حتی در دوره هایی که الاستیسته بالاست.

-1مقدمه

محاسبات ابری در مقیاس در دسترس همه ی مدل های پرداخت با کاربرد را محاسبه می کند. در حالیکه از قبل استقرار سیستم های با مقیاس بزرگ به بودجه و منابع زیادی نیاز داشت، اما در حال حاضر برای افراد عملی است تا تعداد زیادی از ماشین های مجازی گذاری ابری (VM) برای دوره ی کوتاهی از زمان استقرار دهند. این دسترس پذیری جدید، مقیاس پذیری را بر طراحی سیستم مقدم فرض می کند… 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


.

ثبت سفارش جدید