Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
880,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم تربيتی " با موضوع " اختلالات هیجانی در نوجوانان دارای مشکلات یادگیری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
اختلالات هیجانی در نوجوانان دارای مشکلات یادگیری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Child psychiatry and human development
سال انتشار
1992
کد محصول
1012863
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
748 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

مطالعه حاضر به صورت گذشته نگرانه، به بررسی بیماران روانپزشکی مرکز خدمات نوجوانان و زیرگونه های عصب روانشناختی وابسته به تشخیص روانپزشکی بیمار پرداخته است. بیماران افسرده و دارای مشکلات یادگیری، در زمینه حافظه بینایی و پردازش اطلاعات نیز دارای نقیصه هایی بودند. افراد مبتلا به اختلالات رفتاری یا اختلال سلوک، دارای نقص در زبان بیانی بودند. ناتوانی های یادگیری ممکن است بر روند روان درمان اِعمال اثر کنند، بنابراین باید در مرحله برنامه ریزی روان درمانی، این مسئله مد نظر قرار بگیرد.

1-مقدمه

ناتوانی یادگیری در یک کودک ده ساله باعث بروز اختلالاتی در روند موفقیت تحصیلی وی خواهد شد. اختلالات یادگیری، چه دارای منشا ژنتیکی باشد و چه دارای منشا عضوی، در دوران نوجوانی و بزرگسالی و همچنین بین افراد مونث و مذکر مشاهده می شوند. زیر گونه های عصب روانشناختی باعث طبقه بندی ناتوانی های یادگیری می شوند؛ همچنین در این اختلالات نشانه هایی مبنی بر نقص در سیستم عصبی مرکزی دیده می شود. این نقیصه ها بر مهارت های شنوایی یا بینایی، زبان بیانی یا دریافتی، حافظه یا پردازش اطلاعات و یا کارکردهای حرکتی تاثیرگذار بوده و باعث بروز مشکلاتی در کلاس درس شده، بر پاسخ درمانی اِعمال اثر کرده و پیامدهای درمانی را کنترل می کنند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم تربيتی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده علوم تربيتی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Learning disabilities
adolescents
psychiatric illness

ثبت سفارش جدید