Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
913,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " بهینه‌سازی کنترل ولتاژ واحدهای تولیدی بادی با به‌کارگیری توربین‌های بادی و STATCOM " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
بهینه‌سازی کنترل ولتاژ واحدهای تولیدی بادی با به‌کارگیری توربین‌های بادی و STATCOM
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Asian Conference on Energy, Power and Transportation Electrification
سال انتشار
2016
کد محصول
1012951
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
913,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
806 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

افزایش نفوذ واحدهای بادی و اندازه واحدهای توان بادی (WPPها) چالش‌هایی را برای بهره‌برداری و کنترل سیستم‌های قدرت به وجود آورده است. بیشتر WPP ها دور از مراکز بار واقع شده و نسبت مدار کوتاه (SCR) در نقطه اتصال (POC) پایین است، که به این معناست که نوسانات توان بادی می‌تواند باعث تغییرات ولتاژ شود. الگوی کنترل ولتاژ بهینه برای WPPها همراه با STATCOM ها در این مقاله ارائه می‌شود. این الگو تضمین‌کننده این است که ولتاژ داخلی WPP ها و نیز سمت ولتاژ بالای WPP ها در محدوده‌های مجاز خود قرار گرفته و نیز رزرو توان رأکتیو (Var) در WPP نیز به حداکثر مقدار خود می‌رسد. مطالعات موردی روی واحد WPP ی دور از ساحل Anholt صورت گرفته و نتایج مطالعه موردی اثبات‌کننده اثربخشی الگوی پیشنهادی کنترل بهینه ولتاژ می‌باشد.

1-مقدمه

رشد توان بادی به‌شدت زیاد است، به‌گونه‌ای که هر سال 40% طی ده سال اخیر رشد داشته است. تا پایان سال 2015، کل ظرفیت نصب شده توان بادی در حدود 432 GW بود که در شکل 1 نیز نشان داده شده است. سه کشور پیش رو در این زمینه با بیشترین ظرفیت نصب شده، USA و آلمان به ترتیب با 145 GW, 74 GW و 44 GW می‌باشند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
full scale converter
optimal voltage control
STATCOM
wind power plant
wind turbine

ثبت سفارش جدید