Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,210,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " استفاده از روش ها وشیوه های مدیریت دانش توسط شرکت های نوپای برزیلی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
استفاده از روش ها وشیوه های مدیریت دانش توسط شرکت های نوپای برزیلی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
RAI Revista de Administração e Inovação
سال انتشار
2017
کد محصول
1013016
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
30
قیمت بر حسب ریال
1,210,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
405 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

شرکت های نوپا برای رقابت در اقتصاد دانشی باید از دانش موجود برای پیاده سازی استراتژی های خود استفاده موثر داشته باشند. در نتیجه، شناسایی شیوه های مدیریت دانش(KM) استفاده شده توسط شرکت های نوپا ضروری است. هدف این مقاله شناسایی شیوه های مدیریت دانش استفاده شده برای فائق آمدن بر عوامل ضروری توسعه شرکت های نوپا در برزیل است. رابطه بین عوامل ضروری توسعه شرکت های نوپا و شیوه های مدیریت دانش استفاده شده، مورد بحث قرار خواهد گرفت. با شرکت های نوپایی که در مراکز رشد کسب و کار در جتوب برزیل فعالیت دارند، مصاحبه انجام شد. نتایج این مصاحبه ها نشان داد که شیوه های اصلی مدیریت دانش استفاده شده برای فائق آمدن بر عوامل مهم توسعه شرکت های نوپا ( یعنی شناخت فرصت، تعهد کارآفرینی، اعتبار و توسعه پایدار) با دانش داخلی سازمان مرتبط هستند. دانش داخلی دارایی است که نه تنها شامل فعالیت های تحقیق و توسعه می شود بلکه شامل اعمال و موارد رویه ای آن نیز است. نکته مهم در  این تحقیق این بود که اگر چه شرکت های نوپا نسبت به شیوه های مدیریت دانش آگاه نیستند، اما استانداردها و رویه هایی همراستا با نظریه های کنونی مدیریت دانش را سازماندهی کرده اند.

1-مقدمه

توسعه محصولات و فرایندهای نو آورانه باعث توسعه شرکت ها در طی سال ها شده است. شرکت های بزرگ و کوچک شیوه های مختلفی را برای حفظ رقابت در بازار بکار برده و رویه های تحقیق و توسعه را برای نوسازی پورتفوی شان ایجاد کرده اند( پاریلی و الولا 2012). این فرایند نوسازی معمولا از طریق فعالیت های نو آورانه ای انجام می شود که باعث پیشی گرفتن آنها از رقبا به دلیل پیشرو بودنشان در ارائه محصولات و خدمات جدید، و پیشرفت در کارایی و سودشان، می شود

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Knowledge management
Startup companies
Brazil

ثبت سفارش جدید