Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
724,850

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " یک پروتکل حسابرسی کارآمد برای ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
یک پروتکل حسابرسی کارآمد برای ذخیره سازی داده های امن در رایانش ابری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Proceedings of the World Congress on Engineering
سال انتشار
2014
کد محصول
1013154
تعداد صفحات انگليسی
4
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
665,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

رایانش ابری، نوعی محاسبات توزیع شده است که در آن منابع و برنامه های کاربردی از طریق اینترنت به اشتراک گذاشته می شوند. این برنامه ها همگی در یک مکان ذخیره می شوند اما امکان دسترسی به این منابع از هر مکان دیگر و توسط هر کاربر مجاز وجود دارد (که کاربر نیازی به زیرساخت ندارد). در ذخیره سازی ابری، برون سپاری اعتماد به داده ها یک کار ترسناک است. برای اطمینان از یکپارچگی داده های پویایِ ذخیره شده در ابر، حسابرس خارجی شخص ثالث (TPA) در یک زیرساخت ابری مور استفاده قرار می­گیرد. برای فعال کردن حسابرسی عمومی در امنیت ذخیره سازی داده­ های ابری، کاربران به حسابرس شخص ثالث برای بررسی یکپارچگی داده ­های برون­سپاری احتیاج دارند. حسابرس شخص ثالث (TPA) باید از الزامات اساسی زیر برخوردار باشد:

TPA باید بتواند داده های ابری را بدون آشکارسازی داده های اصلی، به صورت موثر بررسی کند و نباید مسئولیتی را به کاربر ابری تحمیل کند.

فرآیند حسابرسی نباید آسیب پذیری­ های جدیدی را برای داده های کاربر ایجاد کند.

یکپارچگی داده ها در برابر TPA با استفاده از تکنیک­های رمزنگاری و برای اطمینان از صحت ذخیره ­سازی در ابر، محافظت می شود.

این طرح، حسابرسی دسته ­ای را انجام می دهد که در آن چندین وظیفه حسابرسی مربوط به کاربران مختلف، می تواند توسط TPA انجام شوند و این امر بیشتر TPA را قادر می سازد تا عملیات داده­ ها را انجام دهد. بنابراین، تحلیل عملکرد نشان می­دهد که طرح­ های پیشنهادی امن­تر بوده و بسیار شایسته هستند.

1-مقدمه

در حال حاضر، پردازش ابری از سوی جامعه صنعتی و دانشگاهی بسیار موردتوجه قرار گرفته است. مدل رایانش ابری، مدلی است که در همه ­جا برای تقاضای دسترسی به استخری مشترک از منابع محاسباتی قابل تنظیم، فعال می­باشد، (منابعی همچون شبکه ها، سرورها، برنامه ها و سرویس­ها). عمدتا کاربران می توانند مسئولیت نگهداری از سرویس­ های فناوری اطلاعات را به ارائه دهندگان سرویس­ های ابری که متخصص در حوزه ارائه دانش می­باشند و همچنین مقادیر زیادی از منابع فناوری اطلاعات را نگهداری می­کنند، بسپارند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Cloud Computing
Data Storage
Integrity
Availability
Public Auditin

ثبت سفارش جدید