Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
681,250

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی صنايع " با موضوع " ارائه یک روش مدیریت دانش به منظور توسعه قابلیت های شرکت های جدید " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ارائه یک روش مدیریت دانش به منظور توسعه قابلیت های شرکت های جدید
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Knowledge Management Research & Practice
سال انتشار
2015
کد محصول
1013161
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
625,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
722 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این مقاله، بر مبنای دیدگاه مدیریت دانش، به مطالعه­ ی ادبیات پژوهشی مربوط به قابلیت های جدید شرکت­ها می­پردازد بدین منظور که درک شود، این شرکت­ها چگونه شکاف­ های دانش را پر می­کنند و قابلیت­ های فناوری، بازاریابی، مدیریت و فناوری اطلاعات و ارتباطات را توسعه می­دهند. به طور خاص، این مقاله نقش شبکه را در این پویایی مورد بررسی قرار می دهد. اگرچه شرکت­های مبتنی بر فناوری­های جدید، برای معرفی محصولات نوآورانه در بازار، دارای پتانسیل بالایی هستند، اما این شرکت­ها ممکن است از شکاف­های مهمتری در دانش رنج ببرند و نقطه ضعف­های بسیاری از نظر توانایی­های سازمانی داشته باشند. نتایج یک پژوهش کمّی که بر روی یک مجموعه داده اصلی (که متشکل است از بیش از 400 شرکت ایتالیایی جدید که متخصص در حوزه صنایع سطح بالا هستند) انجام شده است، نشان می دهد که این شرکت ها به­منظور حمایت از رشد توانایی­هایشان، عمدتا دانش را از طریق مدیریت روابط شدید میان منابع خارجی مختلف، کسب می­کنند. علاوه بر این، توسعه­ی قابلیت­های مختلف از سوی بنیانگذاران باتجربه صنعتی و فارغ التحصیلان جوانِ حاضر در تیم بنیانگذاران، مورد حمایت قرار می­گیرد.

1-مقدمه

بسیاری از محققان، به نقش این قابلیت­ها در حفظ مزیت­های رقابتیِ شرکت­ها اشاره داشته­ اند (به­عنوان مثال، Teece، 1986). فرآیند توسعه قابلیت­های داخلی یک شرکت، به­شدت به شیوه­ های مدیریت دانش آن شرکت وابسته است، قابلیت­های بسیاری وجود دارند که مرتبط با دانش می­باشند و شرکت از طریق منابع مختلف و همچنین از طریق فرایندهای رسمی و غیر رسمی می­تواند آنها را به دست آورد. این مسئولیت جدید موجب می­شود که این روند برای مؤسسات جدید اهمیت بیشتری پیدا كند تا شركت­ های معتبر (Stinchcombe، 1965). مشاغل جدید به دلیل محدودیت­ های مربوط به راه اندازی سازمان جدید، روابط اجتماعی که می­بایست برای جذب حمایت از شرکت ایجاد شود، کمبود دانش کافی برای مدیریت وظایف جدید و در نهایت عدم ارتباط پایدار با بازار، رنج بسیاری را متحمل می­شوند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی صنايع در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی صنايع در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


new ventures
knowledge acquisition
capabilities
networks
mechanics

ثبت سفارش جدید