Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
968,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " ارتباطات امن و آگاه از QoS برای سرویس های خانه هوشمند " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ارتباطات امن و آگاه از QoS برای سرویس های خانه هوشمند
نویسنده/ناشر/نام مجله :
35th International Conference on Telecommunications and Signal Processing
سال انتشار
2012
کد محصول
1013172
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
18
قیمت بر حسب ریال
968,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در این مقاله، ما ترکیبی از دو مفهوم را برای جنبه های مهم سرویس­های خانه­های هوشمند ارائه می دهیم: یک کیفیت جدید از مفهوم سرویس و یک مفهوم یکپارچه جدید برای سیستم امنیتی یک خانه هوشمند. ما فرض می­کنیم که هر آپارتمان، برای ارائه­ی سرویس­های محلی (سرویس­های داخل حانه) دستگاه­های هوشمند مخصوص به خود را دارد و این دستگاه­ها، میان حسگرهای مختلف و عوامل مختلف موجود در خانه، به­عنوان یک واسط عمل می­کنند. این کامپیوترهای هوشمند، با استفاده از یک زیرساختِ اترنتِ سوئیچ شده­ی ساده، به یکدیگر متصل می­شوند. انواع مختلف حسگرها و عوامل، از طریق انواع استانداردهای مختلف با یکدیگر ارتباط برقرار می­کنند. براساس طبقه بندی هر سرویس، ما راه حلی را برای جلوگیری از وقوع شرایط احتمالی درون شبکه، ارائه می­کنیم. این راه­حل نه تنها برای این سناریو ارائه شده است، بلکه برای حل مشکلات مشابه در شبکه­های کامپیوتری کلاسیک و در بسیاری از زمینه های دیگر نیز کاربرد دارد. این مزایا در طول فرایند تأیید امنیت کل سیستم    درک می­شوند. تمام کانال های ارتباطی، تمام اطلاعات و داده های کاربر و انواع دسترسی به سیستم با یک معماری امنیتی جامع تامین می شوند.

1-مقدمه

سرویس­های خانه هوشمند (SHS)، ماژول هایی نرم افزاری هستند که مفهوم سناریو اتوماسیون خانگی را توسعه می دهند. ایده این است که بر اساس اطلاعات حسگر دما (که در خانه قرار داده شده است)، اقداماتی فراتر از تغییر دادن دما انجام شود. اساس ایجاد یک خانه هوشمند، واحدهای حسگر مختلفی هستند که جمع آوری اطلاعات لازم برای بسیاری از عوامل را انجام می­دهند (جهت اجرای اقدامات دلخواه). با توجه به اینکه هیچ فناوری پایه ای وجود ندارد که در آن حسگرها و عوامل، به­طورکلی برای تمام موارد مورد استفاده قرارگیرند، بنابراین به راه حلی نیاز است که امکان ادغام حسگرهای مختلف و عوامل یک سیستم را فراهم آورد....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Congestion control
Ethernet
security
smart home

ثبت سفارش جدید