Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
981,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " تاثير شیوه های بازاريابي الكترونيك بر عملكرد فروش شرکت های هدایت شده توسط جوانان در شهرستان نكورو، كنيا " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تاثير شیوه های بازاريابي الكترونيك بر عملكرد فروش شرکت های هدایت شده توسط جوانان در شهرستان نكورو، كنيا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
International Journal of Business Management and Processes
سال انتشار
2018
کد محصول
1013231
تعداد صفحات انگليسی
20
تعداد صفحات فارسی
34
قیمت بر حسب ریال
900,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

آمارها نشان می دهد که در کنیا، سه شرکت از پنج شرکت تحت مدیریت جوانان در سه سال اول عملیاتش شکست خورده است و 80 درصد از آنها تا سال پنجم شکست خورده اند. ارتباطات بازاریابی از طریق ابزارهای معمول ممکن است برای چنین شرکت هایی هزینه داشته باشد و در نتیجه میزان شکست آنها افزایش می یابد. یک روش جایگزین ارزان تر برای بازاریابی ؛ بازاریابی الکترونیکی است. با این حال، جوانان مدیر این  شرکت ها ممکن است از  این رسانه ها استفاده نکنند.  از این رو، این مطالعه به بررسی تاثیر روش های بازاریابی الکترونیکی بر عملکرد فروش شرکت های هدایت شده بوسیله جوانان در ناکورو کنیا می پردازد. این مطالعه یک طرح تحقیقاتی توصیفی را اتخاذ کرد. جمعیت هدف 3،363 شرکت ثبت شده مدیریت شده بوسیله جوانان در ناحیه ناکورو و 385 نفر از پاسخگویان به روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای انتخاب شدند. برای جمع آوری داده ها از یک پرسشنامه پیش آزمون ساختار یافته استفاده شد. برای تجزیه و تحلیل داده ها از آمار توصیفی شامل توزیع فراوانی و کای دو استفاده شد، در حالیکه تجزیه و تحلیل رگرسیون چندگانه برای آزمون رابطه بین متغیر مستقل و وابسته استفاده شد. این تحقیق نشان می دهد که سطح بالا در استفاده از شیوه های بازاریابی الکترونیکی در بین جوانان هدایت کننده شرکت ها در ناکورو کنیا وجود دارد. همچنین تأیید کرد که ارتباطات آنلاین، تبلیغات و ارتباطات رسانه ای تاثیرات مثبتی بر عملکرد فروش شرکت های تحت رهبری جوانان دارد، اما تنها ارتباطات رسانه های اجتماعی تاثیر قابل توجهی دارد. در این مطالعه توصیه شده است که شرکت های تحت رهبری جوانان باید استفاده از خرید آنلاین، تبلیغات اینترنتی و ارتباطات رسانه های اجتماعی را افزایش دهند، و بر مبنای آن عملکرد فروش را افزایش دهند.

1-مقدمه

در کنیا، جوانان 15-35 ساله، حدود 38٪ از جمعیت تخمینی 40 میلیون نفری کشور را تشکیل می دهند (اوهیامبو، 2013). جوانان بخش عمده ای از جمعیت فعال اقتصادی را که بیشترین میزان تاثیر اقتصادی دارند، تشکیل می دهند و بیش از 50 درصد کل افراد بیکار را تشکیل می دهند. بیش از یک میلیون جوان به بازار کار وارد می شوند، هر ساله برخی از آنها از مدرسه اخراج می شوند، سطح تحصیلات تکمیلی را کامل می کنند و در هیچ یک از نهادهای عالی رتبه استخدام نمی شوند. 155000 نفر دیگر پس از تکمیل آموزش در موسسات عالی، به بازار کار می روند. این بدان معنی است که در مجموع بیش از 1.3 میلیون فرصت کاری جدید برای پوشش این نیاز ایجاد می شود. تحقیقات نشان داده است که مهارت های به دست آمده توسط فارغ التحصیلان کالج و دانشگاه اغلب با انتظارات کارفرمایان مطابقت ندارد، زیرا آنها می خواهند کارکنان با تجربه باشند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.ثبت سفارش جدید