Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,210,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " یک رویکرد تخصیص منابع مبتنی بر قابلیت اطمینان برای رایانش ابری " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
یک رویکرد تخصیص منابع مبتنی بر قابلیت اطمینان برای رایانش ابری
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE 7th International Symposium on Cloud and Service Computing
سال انتشار
2017
کد محصول
1013571
تعداد صفحات انگليسی
4
تعداد صفحات فارسی
14
قیمت بر حسب ریال
1,210,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
428 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

ابر با استفاده از شِماهای مختلف تخصیص منابع و بر اساس نیازهای کاربران، منابع را برای آن‌ها فراهم می‌نماید. تخصیص منابع قابل اطمینان یکی از مسائل مهم در رایانش ابری است. هدف این مقاله ارائه‌ی یک رویکرد تخصیص منابع قابل اطمینان  برای رایانش ابری است که در عین حال هزینه را نیز حداقل سازد. کارهای پژوهشی موجود درباره‌ی تخصیص منابع در ابر به طور عمده به هزینه و میزان استفاده از منابع می‌پردازند، در حالی که تمرکز ما بر روی مهم‌ترین ویژگی یعنی قابلیت اطمینان ابر است. نوآوری اصلی کار ما آن است که در زمان تخصیص منابع مناسب به کاربران، نه تنها قابلیت اطمینان بلکه هم‌چنین هزینه را نیز مد نظر قرار می‌دهیم. مقصود رویکرد پیشنهادی ما حداکثر کردن قابلیت اطمینان و در عین حال حداقل ساختن هزینه است. در این رابطه، هیوریستیکی برای تخصیص منابع در ابر مطرح می‌کنیم و چند تحلیل کارایی مختلف برای اعتبارسنجی رویکرد خود ارائه می‌نماییم. نتایج شبیه‌سازی حاکی از آن است که این رویکرد در زمان تخصیص منابع به کاربران، قابلیت اطمینان را افزایش می‌دهد.

1-مقدمه

ابر یک مفهوم رایانشی بر اساس رایانش موازی، رایانش توزیع‌شده و رایانش مشبک است. ابر در حال پیدا کردن محبوبیت است و این محبوبیت به دلیل هزینه‌ی پایین آن در ضمن افزایش قابلیت اطمینان و مقیاس‌پذیری است. در عین حال به خاطر حجم داده‌ی بالا و تعداد زیاد کاربران ابر، حفظ قابلیت اطمینان یا تداوم سرویس در یک محیط ابری، پیچیده‌تر از یک سامانه‌ی توزیع‌شده‌ی معمولی است...

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Cloud computing
reliability
failures

ثبت سفارش جدید