Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,314,500

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی برق " با موضوع " تغییرات ولتاژ سریع در شبکه های سیستم قدرت و اثر آنها بر فلیکر " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تغییرات ولتاژ سریع در شبکه های سیستم قدرت و اثر آنها بر فلیکر
نویسنده/ناشر/نام مجله :
IEEE TRANSACTIONS ON POWER DELIVERY
سال انتشار
2016
کد محصول
1013765
تعداد صفحات انگليسی
9
تعداد صفحات فارسی
26
قیمت بر حسب ریال
1,314,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
3 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

یک تغییر ولتاژ سریع (RVC) نوعی اختلال کیفیت توان (PQ) است که در استانداردهای بین المللی PQ توجه مناسبی را به خود جلب نکرده است. در حال حاضر، ویرایش 3 EC 61000-4-30، یک روش دقیق را برای تشخیص و تحلیل RVC تعریف می کند. RVC می تواند باعث فلیکر شود یا در آن سهیم باشد. با این وجود، مطالعات موجود ارتباطی را بین شاخص شدت فلیکر کوتاه مدت Pst و پارامترهای رخداد RVC پیدا نکرده اند. این مقاله تفسیری از این نبود ارتباط را فراهم کرده و نشان می دهد که در عوض ارتباطی بین رخدادهای RVC با درک نوسان لحظه ای instP وجود دارد. این کار بر مبنای تحلیل شکل موج های شبیه سازی شده حاوی RVC و شکل موج های ثبت شده در محل های ولتاژ پایین و ولتاژ متوسط است.

1-مقدمه

یک تغییر ولتاژ سریع (RVC) نوعی نوسان ولتاژ است که به صورت یک انتقال سریع در ولتاژ مجذور میانگین مربعات (rms) تعریف می شود که بین دو وضعیت حالت دائم رخ می دهد و در طول آن ولتاژ rms از آستانه های افت/ افزایش تجاوز نمی کند [1]. RVC ها به علت اثرشان بر فلیکر و برای اطمینان از عملکرد صحیح شبکه های سیستم قدرت، حتی در تلرانس های ولتاژ عملکرد طبیعی نیز باید محدود شوند...

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید 


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی برق در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی برق در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Flicker
power quality (PQ)
rapid voltage changes

ثبت سفارش جدید