Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
1,331,000

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " افشای ارزش متعارف، ریسک نقدینگی و بازدهی سهام " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
افشای ارزش متعارف، ریسک نقدینگی و بازدهی سهام
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Banking & Finance
سال انتشار
2015
کد محصول
1013770
تعداد صفحات انگليسی
16
تعداد صفحات فارسی
42
قیمت بر حسب ریال
1,331,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

هدف این مقاله بررسی اثر ریسک نقدینگی بر قیمت سهام شرکت های مالی و غیر مالی، از طریق تجزیه و تحلیل واکنش سرمایه گذاران به 106 بحران در سال­ های 2008 تا 2010 است. ریسک نقدینگی شرکت­ ها در سه سطح از اطلاعات ارزش متعارف که در ترازنامه آن­ ها افشا شده است، نشان داده می­ شود (سطح 1-علامت به بازار، سطح 2-ورودی قابل مشاهده ­ی بازار و سطح 3- علامت به مدل). دارایی های غیر سیال سطح 3 نشان ­دهنده ­ی ریسک نقدینگی بیشتر است و منجر به ریسک بزرگتر نقدینگی شرکت می­ شود. نقش اطلاعاتِ ریسک نقدینگی بر تصمیم گیری سرمایه گذاران، از طریق تجزیه و تحلیل واکنش 313 شرکت اروپایی به رویدادهای محدودیت-نقدینگی، تزریق سرمایه و کمک­ های مالی بانکی، بررسی شده است. شواهد تجربی مبتنی بر مدل اثرات ثابت و رگرسیون حداقل مربعات نسبی است. این یافته ها نشان می دهند که واکنش سرمایه گذاران به حوادث بحرانی، تحت تاثیر ریسک نقدینگی است که از طریق سطوحِ سلسله مراتب ارزش متعارف به شرکت­ های مالی و غیر مالی انتقال یافته است. در طول رویدادهای محدودیت نقدینگی، سرمایه گذاران واکنش منفی قوی­تری نسبت به شرکت­ هایی داشتند که دارایی ­های غیرسیال سطح 3 بیشتر، و بدهی بیشتری در ترازنامه خود داشتند. در طول رخدادهای گسترش نقدینگی، سرمایه گذاران واکنش مثبت قوی­تری نسبت به شرکت­ هایی که دارایی غیرسیال بیشتری دارند، نشان می دهند.

1-مقدمه

دوره 2007-2010 تحولات عمده اقتصادی داشت که صنعت مالی را عمیقاً تحت تاثیر قرار داد. حوادث منفی نادر با تاثیر اقتصادی بالا رخ داد. این رویدادها باعث نوسانات شدید بازارهای مالی، و منجر به ضرر و زیان و گسترش ترس از رکود در میان سرمایه گذاران شد که با سال 1929 قابل مقایسه است. این چارچوب فرصتی برای تعمیق درک ما از ارتباط بین اطلاعات افشا شده توسط شرکت­ ها به بازار، در مورد ارزش متعارف دارایی/بدهی در ترازنامه آنها، و بازدهی سهام در طول بحران فراهم می­ کند....

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Corporate liquidity risk
Fair value disclosure
Stock returns

ثبت سفارش جدید