Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
626,750

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " پزشكی " با موضوع " انسداد روده ی کوچک چسبنده در زنان باردار و استفاده از مواد کنتراست خوراکی: یک گزارش موردی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
انسداد روده ی کوچک چسبنده در زنان باردار و استفاده از مواد کنتراست خوراکی: یک گزارش موردی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Surgical Case Reports
سال انتشار
2020
کد محصول
1014150
تعداد صفحات انگليسی
2
تعداد صفحات فارسی
4
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
564 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

انسداد روده در زنان باردار وضعیت بسیار خطرناکی برای مادر و جنین است. ما در این گزارش وضعیت زنی را شرح می­دهیم که در سی امین هفته­ی بارداری خود قرار دارد و با درد شکمی و تهوع به پزشک مراجعه کرده است و انسداد روده­ی کوچک چسبنده (SBO) در او تشخیص داده شده است. از مواد کنتراست خوراکی با موفقیت به عنوان یک روش درمانی استفاده شد. بیمار ترخیص شد و 10 هفته بعد، یک دختر بچه سالم به دنیا آورد. ما نتوانستیم در متون موجود هیچ موردی را پیدا کنیم که استفاده از مواد کنتراست خوراکی را برای درمان انسداد روده­ی کوچک چسبنده در دوران بارداری توصیف کرده باشد. با توجه به پژوهش­ها و تحقیقات موجود، ما مواد کنتراست خوراکی را به عنوان روش درمان انسداد روده کوچک چسبنده در دوران بارداری در شرایطی که هیچ علائمی وجود ندارد در نظر می­گیریم؛ در صورت مشاهده­ی علائم بالینی عمل جراحی فوری انجام می­شود.

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله پزشكی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده پزشكی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Adhesive small bowel obstruction

ثبت سفارش جدید