Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده آمار /

عنوان ترجمه شده مقاله: آزمون فرض

ترجمه مقاله درباره آزمون فرض، اماده دانلود است. این مقاله یک روش معمول از آمار را با عنوان آزمون فرض توضیح می دهد. برپایه اطلاعات جمع آوری شده از یک نمونه تصادفی، برخی از نتایج برای تمام جمعیت قابل استنباط (و از اینرو وابسته به استنتاج) خواهند بود. مفاهیم و الفاظ و اصطلاحات روش بطور خلاصه در بخش بعد توضیح داده می شوند. سپس یک مثال از یک کاربرد آماری داده می شود.

چکیده

این مقاله یک روش آماری را بنام آزمون فرض ارائه می دهد. این بر پایه اطلاعات جمع آوری شده از یک نمونه تصادفی است که در ادامه نتایج حاصله به تمام جمعیت بسط داده می شود. برخی از مفاهیم عمومی و الفاظ و اصطلاحات مربوط به روش شناسی بطور خلاصه توضیح داده می شوند که شامل فرضهای آماری، انواع خطاها، آزمونهای یک یا دو دمی و یک مثال از یک کاربرد می باشند. آزمون فرض یک فرآیند بنیادی در تصمیم سازی راجع به جمعیت های مورد نظر در تحقیق است.

1-مقدمه

آزمون فرض یک ابزار آماری است که بجای تکیه بر برداشتهای ذهنی با بکارگیری مجموعه ای از قواعد (روشهای احتمالاتی)، یک چارچوب هدف را برای تصمیم سازیها فراهم می کند. مردم با نگاه کردن به داده ها می توانند ایده های متفاوتی را ارائه دهند اما آزمون فرض یک معیار واحد تصمیم سازی را که برای هر کسی سازگار است، فراهم می کند [1].

آزمون فرض معمولا برای تعیین درستنمایی یا احتمال اینکه یک گفته یا فرض درست است، بکار می رود. مراحل شامل فرمولبندی فرضهای پوچ، انتخاب کردن آماره آزمون، انتخاب سطح اهمیت قابل قبول، محاسبه احتمال ارزش از داده ها و مقایسه ارزش محاسبه شده با سطح اهمیت، میگردند ...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " آمار " با موضوع " آزمون فرض " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
آزمون فرض
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Australian Critical Care
سال انتشار
2009
کد محصول
1000193
تعداد صفحات انگليسی
5
تعداد صفحات فارسی
6
قیمت بر حسب ریال
676,500
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده آمار را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 676500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده آمار در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Hypothesis testing

تاریخ انتشار در سایت: 2013-10-21
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله آمار در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید