Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: واکنش های بازار به گزارش های واجد شرایط حسابرسی: دیدگاه های پژوهشی

فاین مقاله آرشیو مقالات مربوط به واکنشهای بازار نسبت به گزارش های واجد شرایط حسابرسی را مرور نموده و به دنبال شناسایی رویکردهای مختلف با استفاده از این مطالعات می باشد.

چکیده

مقاله آرشیو مقالات مربوط به واکنشهای بازار نسبت به گزارش های واجد شرایط حسابرسی را مرور نموده و به دنبال شناسایی رویکردهای مختلف با استفاده از این مطالعات می باشد. علاوه براین، مقاله در مورد نقاط قوت و ضعف روش های مختلف بحث کرده، یافته های کلیدی را خلاصه نموده و برای پژوهشهای آینده نیز پیشنهاداتی را ارائه می نماید. مقاله با توجه به گزارشات واجد شرایط حسابرسی منتشر شده در بین سالهای 1972 تا 2010 به مرور مقاله های دیگر می پردازد. در ابتدا این مرور سه رویکرد اصلی را پیشنهاد می کند که در نوشته ها مورد استفاده قرار گرفته اند: 1) روش دریچه ی کوتاه 2) روش دریچه ی بلند و 3) روش غیر مستقیم. هر روشی نقاط ضعف و قوت قابل توجهی  دارد که باید اعلام شود. در مرحله ی دوم، تمام یافته های تجربی در این زمینه با هم مخلوط می شوند. آنالیز جزئی تر نشان می دهد که درا رتباط با گزارشات واجد شرایط حسابرسی تنها روش غیرمستقیم پشتیبانی مداوم دارد.

1-مقدمه

آیا اعلام گزارش حسابرسی اطلاعات جدیدی را فراهم می اورد که برای تصمیم گیری کاربران صورتهای مالی مهم باشد و آیا این اطلاعات تأثیری بر روی بازارهای سهام دارند؟ نظر عموم مردم و شواهد تجربی از تحقیقات قبلی پاسخی متناقض ارائه می نماید. سؤال ارتباط گزارشهای حسابرسی با کاربران صورتهای مالی در مطالعات آرشیوی و تجربی مورد مطالعه قرار گرفته است. نوشته های تجربی بیشتر ارتباط نظرات حسابرسی در روند تصمیم گیری کاربران صورتهای مالی را بررسی می نمایند در حالیکه مطالعات آرشیوی کانون واکنشهای بازار سهام حول اعلام گزارشحسابرسی را مطالعه می کنند. این مقاله نوشته های مربوط به واکنشهای بازار سهام به گزاشهای واجد شرایط حسابرسی را مرور می کند. به صورت خاص، مقاله قصد دارد تا رویکردهای اصلی را شناسایی نموده و به بحث در این مورد بپردازد که آیا محتوی گزارش حسابرسی بر روی قیمت های سهام اثرگذار است یا خیر...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " واکنش های بازار به گزارش های واجد شرایط حسابرسی: دیدگاه های پژوهشی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
واکنش های بازار به گزارش های واجد شرایط حسابرسی: دیدگاه های پژوهشی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Accounting Research Journal
سال انتشار
2012
کد محصول
1000660
تعداد صفحات انگليسی
31
تعداد صفحات فارسی
32
قیمت بر حسب ریال
680,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
359 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 680000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Audit reports
Event study
Literature review
Market reactions
Qualified audit reports

تاریخ انتشار در سایت: 2014-02-08
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید