Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی كامپيوتر /

Google.com موتور جستجوگر اینترنتی شمارة یک

تحقیق در مورد موتور جستجو گوگل

توضیح: این فایل حاوی متن انگلیسی به همراه ترجمه فارسی در مورد موتور جستجو گوگل می باشد و در ادامه ترجمه بخشی از این متن را ملاحظه می نمایید.

Google.com موتور جستجوگر اینترنتی شمارة یک

یک dot.com بندرت پرسود می­باشد. برای کسی که در اواخر سال 1998 تأسیس شده –و بدتر- یک dot.com که به­عنوان نیمی از اهداف تجاری آن تبلیغات است، پیشرفت گوگل بسیار مناسب است. اما اینکه گوگل در زمینة اقتصادی از زمان تأسیس خود هوشمندانه عمل کرده است، نیاز به بحث دارد.

گوگل تبلیغاتی بصورت نسخة چاپی یا تلویزیونی نداشته است و زمانیکه تأسیس شد، اغلب مردم می­پنداشتند که موتورهای جستجوگر دیگر جایی برای تجارت ندارند. اما زمانیکه دیگر موتورهای جستجوگر پیشرفت کردند، گوگل به موارد پایه­ای پرداخت و اکنون بهتر از دیگر موتورهای جستجوگر می­باشد.

موتور جستجوگری که به سایر موتورهای جستجوگر ترجیح داده می­شود

در اوایل سال 2003، google.com (گوگل)، کمپانی پایة موتور جستجوگر گوگل کالیفرنیا، از طرف مجلة "پاندکتا"(ماهنامه­ای اقتصادی) بعنوان بهترین موتور جستجوگر انتخاب شد. همچنین گوگل جایزة "سرویس تحقیقاتی جذاب" را از Search Engine Watch دریافت نمود. مجلة خبری Search Engine Watch بیان کرد که گوگل بیشترین استفاده اینترنتی را در بین کاربران دارد. این پیشرفت برای گوگل خیلی دور از ذهن نبود، چرا­که از زمان شروع به کار در سال 1998 جوایز زیادی دریافت کرده بود (جدول 1 را ببینید)....


عنوان مقاله فارسی

Google.com موتور جستجوگر اینترنتی شمارة یک

تعداد صفحات فارسی
31
کد محصول
1001526
قیمت بر حسب ریال
430,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
737 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این تحقیق آماده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر تحقیق های آماده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی كامپيوتر , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید محصول مورد نظر محصول مورد نظر و با یک کلیک می توانید محصول مورد نظر خود را دانلود نمایید. محصول مورد نظر خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 430000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نماییدتاریخ انتشار در سایت: 2014-08-01
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این تحقیق آماده چیست؟

ثبت سفارش جدید