کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > تربيت بدنی و علوم ورزشی > محصولات رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی > مقاله با ترجمه فارسی رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی > مدیریت دیابت درمان شونده با انسولین و ورزش

دانلود ترجمه مقاله درباره مدیریت دیابت درمان شونده با انسولین و ورزش

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " تربيت بدنی و علوم ورزشی " با موضوع " مدیریت دیابت درمان شونده با انسولین و ورزش " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

The management of insulin treated diabetes and sport

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Practical Diabetes International
سال انتشار
2005
کد محصول
1003052
تعداد صفحات انگليسي
6
تعداد صفحات فارسي
13
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
5 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی , پزشكی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 90000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

People with insulin treated diabetes should be encouraged to exercise, and many will want to perform sports, some at a competitive level. Whilst cardiovascular and muscle physiology is normal in uncomplicated diabetes, the effects of insulin treatment and the various abnormalities in the endocrine response with exercise seen in diabetes may impact on glycaemic control and increase the risk of hypoglycaemia. At higher levels of performance, diabetes may impair maximum performance. Understanding normal physiology of exercise and the changes seen with diabetes enables the athlete and their health care professional to predict the pattern of change in blood glucose with various forms of effort, and thus with appropriate changes in insulin therapy and food intake to manage these changes so that hypoglycaemia is avoided and performance is normalised. Examples of outstanding performance from athletes with insulin treated diabetes are presented and the implications of the use of insulin in competitive sport are discussed. This article reviews these issues and suggests potential strategies for the management of insulin treated diabetes with sport

چکیده

افراد با دیابت وابسته به انسولین باید به ورزش کردن تشویق شوند و بسیاری نیز خواهان انجام ورزش هستند برخی نیز به‌صورت حرفه­ای و رقابتی این کار را انجام می­دهند. در حالی که فیزیولوژی عضله و قلبی - عروقی در دیابت غیر پیچیده طبیعی و نرمال است، اثرات درمانی انسولین و دیگر ابنورمالیتی (غیرطبیعی) در پاسخ هورمونی و اندوکرینی به ورزش که در افراد دیابتی مشاهده می­گردد ممکن است روی کنترل قند خون تأثیر بگذارد و خطر و ریسک هایپوگلاسیمی (کاهش قند خون) را افزایش دهد. در سطوح بالاتر فعالیت، دیابت باعث کاهش حداکثر توان فعالیت فرد می­شود. با درک فیزیولوژی نرمال در حین ورزش و تغییرات مشاهده شده در افراد دیابتی، ورزشکار و متخصص درمانی وی قادر به پیش­بینی الگوی تغییر گلوکز خون خواهند بود، بنابراین با تغییرات مناسب در درمان با انسولین و میزان تغذیه این تغییرات را مدیریت می‌کند تا از وقوع هایپوگلاسیمی جلوگیری شود و عملکرد به حالت نرمال بازگردد. مثال­هایی از عملکرد ممتاز ورزشکاران مبتلا به دیابت وابسته به انسولین ارائه شده است و چرایی استفاده از انسولین در ورزش­های رقابتی مورد بحث قرار گرفته است. این مقاله این موضوعات را مرور می‌کند و استراتژی­های بالقوه را برای مدیریت دیابت وابسته به انسولین با ورزش پیشنهاد می‌کند.

1-مقدمه

متخصصان سلامت افراد مبتلا به دیابت را به انجام بیشتر ورزش تشویق می­کنند بنابراین آن‌ها از فواید شناخته شده کنترل بهبود یافته قند خون، بهره می­برند و به کنترل وزن آن‌ها نیز با افزایش کیفیت زندگی کمک می‌کند علاوه بر این، زمان تشخیص دیابت نوع I اکثراً در سن و سالی است که مردم علاقه­مند به انجام ورزش و تلاش برای ورزش می­باشند. برای خیلی از افراد، ورزش کردن مداوم به یک بخش مهم و اساسی از زندگی تبدیل شده و برای افراد با استعداد راهی برای شهرت و موفقیت می­باشد. این یک فکر وسوسه انگیز است که تعدادی از کودکان و افراد جوان شرکت کننده در کلینیک دیابت ما شاید بتوانند در مسابقات المپیک لندن 2012 مسابقه بدهند...این مقاله ترجمه شده تربيت بدنی و علوم ورزشی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


sport and exercise
insulin treatment
type 1 diabetes

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته تربيت بدنی و علوم ورزشی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه