Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: XBRL به عنوان تسهیل در گزارشات مالی خارجی: آیا باید مورد اجرا قرار گیرد یا خیر؟ وضعیت شرکت X

یکی از فواید زبان گزارش دهی بازگانی توسعه پذیر XBRL، این است که تغییر اساسی در اطلاعات مالی ایجاد می کند.

چکیده

یکی از فواید زبان گزارش دهی بازگانی توسعه پذیر XBRL، این است که تغییر اساسی در اطلاعات مالی ایجاد می کند. در تعدادی از کشورها از XBRL استفاده ی عملی می شود، به عنوان مثال در بین اکثر شرکت های لیست نشده پروسه های مالی از این طریق انجام می شوند. این وضعیت بسیار عالی برای کمک به تعیین میزان سود XBRL طراحی شده است. علاوه بر آن، این مهم کمک به ایجاد دانش در رابطه با استراتژی های مختلف موارد اجرایی XBRL می باشد و این دانش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که تصمیمات سرمایه گذاری در فرآیند های اطلاعاتی حسابداری اتخاذ شود.

1-مقدمه

همانطور که مدیراجرایی CEO، مدیریت شرکت X، در دفتر هلسینکی خود نشسته بود، تلفنی از یک دوست که در یک موسسه تجاری نوبنیاد IT، کار می کرد، دریافت کرد. آن دوست در رابطه با پیشرفت های اخیر شرکتش در زمینه ی گزارشات مالی بر پایه ی XBRL بسیار ابراز شادمانی کرد." XBRL (زبان گزارش دهی بازرگانی توسعه پذیر) این اجازه را می دهد که اطلاعات از وضعیت مالی به یک روش بسیار عالی دوباره مورد استفاده قرار گیرند". این صحبت ها توسط فروشنده به آقای CEO ایراد شد و ادامه یافت: " ما مواردی از شرکت ها که توانایی کاهش کارمندان دفتردار تا 25 درصد را دارا می باشند را در دسترس داریم و زمانی را نیازمندیم تا وضعیت های مالی را طی 5 روز کاری ارائه دهیم که برای هر وضعیت 30 دقیقه یا کمتر مورد نیاز است. همه ی این ها به واسطه ی XBRL و برنامه ی کاربردی گزارش دهی انجام می پذیرد...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " XBRL به عنوان تسهیل در گزارشات مالی خارجی: آیا باید مورد اجرا قرار گیرد یا خیر؟ وضعیت شرکت X " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
XBRL به عنوان تسهیل در گزارشات مالی خارجی: آیا باید مورد اجرا قرار گیرد یا خیر؟ وضعیت شرکت X
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Accounting Education
سال انتشار
2014
کد محصول
1004042
تعداد صفحات انگليسی
11
تعداد صفحات فارسی
25
قیمت بر حسب ریال
1,331,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1331000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


XBRL
Financial accounting
Information systems
Standard Business Reporting
Teaching case

تاریخ انتشار در سایت: 2015-04-05
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید