کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > روانشناسی > محصولات رشته روانشناسی > مقاله با ترجمه فارسی رشته روانشناسی > فرآیندهای خانواده، خانواده و مشکلات عاطفی و احساسی نوجوانی

دانلود ترجمه مقاله درباره فرآیندهای خانواده، خانواده و مشکلات عاطفی و احساسی نوجوانی

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " روانشناسی " با موضوع " فرآیندهای خانواده، خانواده و مشکلات عاطفی و احساسی نوجوانی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

The family processes, family content and adolescence emotional problems

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Social and Behavioral Sciences
سال انتشار
2010
کد محصول
1005083
تعداد صفحات انگليسي
5
تعداد صفحات فارسي
11
قیمت بر حسب ریال
70000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
284 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده روانشناسی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 70000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The purpose of this study was to compare the emotional profile of children in different family types based on the family process and content model (FPC Model). The research was conducted at 8 high schools with 496 students. In addition, questionnaires were self-report family process scale (SFP Scale), self-report family content scale (SFC Scale) and depression, anxiety and stress scale (DASS). Generally in this research, significant results concerning the effects of family process and family content factors on the depression, anxiety and stress levels of students were obtained

چکیده

هدف از این مطالعه مقایسه مشخصات عاطفی کودکان در انواع مختلف خانواده بر اساس فرایند خانواده و مدل محتوا (مدل (FPC بود. پژوهش در 8 دبیرستان با 496 دانش آموز انجام شد. علاوه بر این، پرسشنامه ها مقیاس فرآیند خانواده (مقیاس SFP) خود گزارشی، مقیاس بافت خانواده مقیاس SFC) ) خود گزارشی و مقیاس افسردگی، اضطراب و استرس (DASS) بودند. به طور کلی در این تحقیق، نتایج قابل توجهی در مورد اثر عوامل فرآیند خانواده و بافت خانواده بر روی سطوح افسردگی، اضطراب و استرس دانش آموزان به دست آمد.

1- مقدمه

1-1  استرس، اضطراب و افسردگی:

استرس بر مبنای توضیحات دوراند و بارلو (1997)  هنگامی رخ می دهد که کسی نمی تواند با برخی شرایط سازش داشته باشد و این وضعیت باعث برخی از مشکلات در او مانند سردرد و یا مشکلات گوارشی می شود. این وضعیت زمانی رخ میدهد که فرد احساس می کند که اگر  زمان کافی داشته باشد و یا کسی او را کمک کند، می تواند بر این وضعیت غلبه کند. استرس روانی دارای برخی علائم مانند احساس و عدم احساس فشارهای روانی است....این مقاله ترجمه شده روانشناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Family content
family process
emotional profiles
depression
anxiety
stress

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته روانشناسی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته روانشناسی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته روانشناسی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه