Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: استفاده از مسیر تدوین به تحقیق در یک مسئله ی حسابداری پیچیده: مورد اختلال در حسن نیت در موسسه جکسون

ضرورت ها برای ارزیابی ارزش گذاری حسن نیت در 15 سال گذشته با توجه به ارزیابی های محلی پیش از آزمون حسن نیت دو مرحله ای تغییر کرده است. علاوه بر این ارزش گذاری حسن نیت نیازمند داوری منصفانه و بنابراین مقالاتی ست که راهمنای اجرای مناسبی باشد.

چکیده

این مورد برای کمک به دانشجویان در زمینه مهارت های استفاده از استانداردهای تدوین شده حسابداری (تدوین یا ASC) هیئت استانداردهای حسابداری مالی (FASB) طراحی شده است. همچنین آن به ارتقای توانایی دانش آموز برای آنالیز و جایگزین های توصیه شده برای یک مسئله پیچیده حسابداری، اختلال حسن نیت کمک می کند. ایم مورد می تواند در کلاسهای حسابداری کارشناسی یا کارشناسی ارشد در پروژه های فردی یا گروهی استفاده شود. آزمون ها با استفاده از موضوعات انسانی شرح داده شده در مقاله به وسیله هیئت نظارت بر استفاده از موضوعات انسانی در تحقیقات دانشگاهی تایید شد.

1-مقدمه

ضرورت ها برای ارزیابی ارزش گذاری حسن نیت در 15 سال گذشته با توجه به ارزیابی های محلی پیش از آزمون حسن نیت دو مرحله ای تغییر کرده است. علاوه بر این ارزش گذاری حسن نیت نیازمند داوری منصفانه و بنابراین مقالاتی ست که راهمنای اجرای مناسبی باشد. استانداردهای مربوط به حسن نیت و موارد مربوطه به دانشجویان فرصت می دهد که 1) درک بهتری از مطالب آموخته ازکتابهای درسی داشته باشند، 2) به مهارت های تحقیقاتی خود شکلی بدهند و 3) قضاوت ها را در یک سناریوی مربوطه پیش ببرند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " استفاده از مسیر تدوین به تحقیق در یک مسئله ی حسابداری پیچیده: مورد اختلال در حسن نیت در موسسه جکسون " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
استفاده از مسیر تدوین به تحقیق در یک مسئله ی حسابداری پیچیده: مورد اختلال در حسن نیت در موسسه جکسون
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Thought Leaders in Accounting
سال انتشار
2015
کد محصول
1005250
تعداد صفحات انگليسی
27
تعداد صفحات فارسی
28
قیمت بر حسب ریال
755,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
447 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 755000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:FASB Codification
goodwill impairment

تاریخ انتشار در سایت: 2015-08-14
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید