کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان فنی و مهندسی > مهندسی پليمر > محصولات رشته مهندسی پليمر > مقاله با ترجمه فارسی رشته مهندسی پليمر > مروری مقایسه ای بر بیوپلیمرها

دانلود ترجمه مقاله درباره مروری مقایسه ای بر بیوپلیمرها

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " شيمی " با موضوع " مروری مقایسه ای بر بیوپلیمرها " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

A COMPREHENSIVE REVIEW ON BIOPOLYMERS

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Scientific Reviews & Chemical Communications
سال انتشار
2014
کد محصول
1005260
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
14
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
551 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده شيمی , مهندسی پليمر را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 90000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

The environmental impact of persistent plastic wastes is raising general global concern, and disposal methods are limited. The continuously growing public concern in the problem has stimulated research interest in biodegradable natural polymers. Biopolymers (polysaccharides) have various applications in medicine, food and petroleum industries. Microorganisms can produce and excrete good amount of polysaccharides in simple but costly production conditions. A number of polysaccharides produced by microorganisms have either been adopted as commercial products or have the potential for commercialization. The advent of modern biotechnology has fundamentally transformed the way scientists view organisms and the materials they produce. The main drawback limiting the development of these polysaccharides is the lack of efficient processes for their extraction and purification. However new applications in agronomy, foods, cosmetic and therapeutic could in a near future accentuate the effort of research for their development. So this review focuses on various useful polysaccharides isolated from microbes as well as its applications in various fields

چکیده

اثرات زیست محیطی زباله های پلاستیکی ماندگار نگرانی عمومی جهانی را افزایش داده است، و روش­های دفع محدود هستند. نگرانی عمومی مداوم در حال رشد در مورد این مشکل، پژوهش ها در زمینه پلیمرهای طبیعی زیست تجزیه پذیر را تحریک کرده است. بیوپلیمرها (پلی ساکاریدها) دارای کاربردهای مختلف در صنایع پزشکی، مواد غذایی و نفت هستند. میکروارگانیسم ها می توانند مقدار خوبی از پلی ساکاریدها در شرایط تولید ساده اما پر هزینه تولید و ترشح کنند. تعدادی از پلی ساکارید تولید شده توسط میکروارگانیسم ها یا به عنوان محصولات تجاری به تصویب رسیدند و یا دارای پتانسیل برای تجاری شدن هستند. ظهور بیوتکنولوژی مدرن اساسا روش دید دانشمندان از موجودات زنده و موادی که آن­ها تولید می کنند، را تغییر داد. مشکل اصلی محدود کردن توسعه این پلی ساکارید­ها، فقدان فرآیندهای کارآمد برای استخراج و تصفیه آنها است. برنامه های کاربردی جدید در زراعت، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و درمانی، در آینده نزدیک می تواند تلاش محققان را برای توسعه­ آن­ها امکان پذیر سازد. بنابراین این بررسی بر روی انواع پلی ساکارید های مفید جدا شده از میکروب ها و همچنین کاربرد آن­ها در زمینه های مختلف، تمرکز دارد.

1-مقدمه

حدود 140 میلیون تن از پلیمرهای مصنوعی هر ساله در سراسر جهان تولید می شود. از آنجا که پلیمرها بسیار پایدار هستند، چرخه تخریبشان در زیست کره نامحدود می باشد. آلودگی محیط زیست توسط پلیمرهای مصنوعی، مانند پلاستیک زباله و پلیمرهای مصنوعی محلول آب در آب و فاضلاب به عنوان یک مشکل عمده شناخته شده است. پلاستیک و پلیمر بخشی لاینفک از وجود روزانه ما است....این مقاله ترجمه شده شيمی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Biopolymer
Plastic wastes
Polysaccharides
Biological activities

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته شيمی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته شيمی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته شيمی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه