Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: مسائل شغلی و معیارهای عملکرد حسابداری در سازمان های غیر انتفاعی

ترجمه مقاله درمورد حسابداری در سازمان های غیر انتفاعی، آماده دانلود است. این مقاله بر سلسه مواردی از ادبیات مربوط به مسائل شغلی و معیارهای عملکرد حسابداری برای سازمان های غیر دولتی تکیه دارد.

چکیده

بسیاری از افراد در بخش غیر انتفاعی، مقیاس های عملکرد مبتنی بر حسابداری را در ارزیابی خیریه ها و رهبران آنها، بیش از حد تاثیر گذار و غیر تولیدی می دانند. بحث بر سر این است که چنین معیارهایی ناقص و در بیشتر موارد سو گرایی دارند که منجر به توجیه غیر عملکردی برای تامین پول و زیر ساخت های اداری و مدیریتی می شوند. ما برای بررسی این مسائل و سوالات بیشتر در مورد انگیزه های اجرایی غیر انتفاعیمدلی از مدیران اجرایی غیر انتفاعی را ارائه دادیم که با ادراکات خارجی تاثیر گذار مرتبط هستند.رای این کار، ما نشان دادیم که معیارهای عملکرد مبتنی بر حسابداری به روش های منتقدانه ای  انگیزه های مدیران اجرایی را تغییر می دهند. به ویژه ، افشای طبقه بندی عملکردی  هزینه های غیر انتفاعی می تواند باعث کاهش انگیزه ها ی سرمایه گذاری و بازیابی سرمایه گذاری در برنامه ها شده و همزمان می تواند باعث کاهش بالقوه سرمایه گذاری در زیر ساخت های بلند مدت شود.

-1مقدمه

دن پالوتا در صحبت های خود در مورد tedwalk  ( روشی که فکر می کنیم خیریه یک اشتباه مرگبار است) در مورد دیدگاه خود  یعنی مخرب بودن معیارهای عملکرد مبتنی بر حسابداری برای اثربخشی کلی سازمان های غیر دولتی(NGO[1]) برای بسیاری از افراد سخنرانی کرد. این دیدگاه به وسیله پالوتا(2010)، استرن(2013)و دیگران  در کتاب هایشان تشریح شده است و تصویر ناقص از اینکه چه مقدار از منابع  یک موسسه غیر انتفاعی برای ماموریت ها، طبقه بندی عملکردی هزینه های ی آن صرف می شود، تمرکز اصلی ارزیابی دیگران از NGO ها و مدیران اجرایی آنها گردید، این تمرکز به نوبه خود مدیران اجرایی را تحریک به قطع سرمایه گذاری در تبلیغات کرد

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.

 


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " مسائل شغلی و معیارهای عملکرد حسابداری در سازمان های غیر انتفاعی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
مسائل شغلی و معیارهای عملکرد حسابداری در سازمان های غیر انتفاعی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Accounting, Organizations and Society
سال انتشار
2015
کد محصول
1005691
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
38
قیمت بر حسب ریال
1,331,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1331000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:nonprofit organizations
ccounting performance measures

تاریخ انتشار در سایت: 2015-09-25
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

نظرات کاربران به این صفحه

*
*
تشکر

ثبت سفارش جدید