Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: دشواری های فرآیند بودجه ‏بندی و عوامل منجر شونده به تصمیم پیاده ‏سازی این ابزار مدیریتی

ترجمه فارسی مقاله درمورد فرآیند بودجه بندی، آماده دانلود است. بودجه ‏ها ابزارهای مدیریت هستند که عموماً بخاطر توانایی شان در حمایت از برنامه‏ ریزی و مدیریت موثر منابع و فعالیت‏ها در نهادهای اقتصادی شناخته می‏شوند.

چکیده

بودجه ‏ها ابزارهای مدیریت هستند که عموماً بخاطر توانایی شان در حمایت از برنامه ‏ریزی و مدیریت موثر منابع و فعالیت‏ها در نهادهای اقتصادی شناخته می‏شوند. تهیه و استفاده از بودجه ها بدون مشکل نیست. این مقاله ترکیب مطالعاتی درباره دشواری‏ های فرآیند بودجه ‏بندی و عواملی که اتخاذ و استفاده از این ابزارها را تعیین می‏کنند نشان می‏دهد. هدف ما متوازن کردن تلاش‏ها و تأثیرهای بودجه‏ های آماده و در حال استفاده است، به این منظور که ببینیم آیا آنها استحقاق پیاده سازی در نهادهای اقتصادی را دارند یا نه. در این مقاله از اطلاعات به دست آمده با توجه به اهمیت بودجه‏ ها و دشواری‏ های به وجود آمده از طریق این ابزارها با استفاده از پرسشنامه ‏ی توزیع شده در محیط ‏های دانشگاهی و تجاری رومانی حمایت شده است. نتایج نشان می‏دهند که بودجه‏ ها ابزارهای مفیدی هستند و به مزیت‏ های بزرگی اشاره دارند، علیرغم مسائل به وجود آمده که اهمیت و استفاده در نهادهای اقتصادی را تعیین می‏کنند.

1- مقدمه

در شرایط اقتصاد و بازار فعلی، بودجه‏ ها در میان ابزارهای مدیریتی بسیار بحث‏ انگیز قرار دارند. پیشینه‏ی تحقیق بین‏ المللی نه تنها در مورد منافع بلکه درمورد ضررها و مسائل استفاده از بودجه‏ ها نیز بحث می کند. اگر ما مطالعات فعلی را تحلیل کنیم، خواهیم یافت که سه رویکرد متفاوت وجود دارد. اولی به حفظ فرآیند بودجه ‏بندی –رویکرد بودجه‏ بندی سنتی- اشاره دارد. سر دیگر آن کسانی هستند که جایگزینی بودجه‏ ها را در رویکرد فرابودجه‏ بندی تقویت می‏کنند. بین این دو طرف ما کسانی را می‏یابیم که اعتقاد دارند بودجه ها باید ارتقا یابند....

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " دشواری های فرآیند بودجه ‏بندی و عوامل منجر شونده به تصمیم پیاده ‏سازی این ابزار مدیریتی " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
دشواری های فرآیند بودجه ‏بندی و عوامل منجر شونده به تصمیم پیاده ‏سازی این ابزار مدیریتی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Procedia Economics and Finance
سال انتشار
2014
کد محصول
1006477
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
12
قیمت بر حسب ریال
450,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
212 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 450000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


budget difficulties
the advantages of budgets
beyond budgeting
better budgeting

تاریخ انتشار در سایت: 2015-12-03
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید