کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > دپارتمان های گروه ترجمه تخصصی البرز > دپارتمان علوم انسانی > مديريت > محصولات رشته مديريت > مقاله با ترجمه فارسی رشته مديريت > رهبری در عصر دیجیتال: مطالعه ی چگونگی تبدیل رسانه های اجتماعی به حرفه ی متخصصان ارتباطات

دانلود ترجمه مقاله درباره رهبری در عصر دیجیتال: مطالعه ی چگونگی تبدیل رسانه های اجتماعی به حرفه ی متخصصان ارتباطات

گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم ارتباطات اجتماعی " با موضوع " رهبری در عصر دیجیتال: مطالعه ی چگونگی تبدیل رسانه های اجتماعی به حرفه ی متخصصان ارتباطات " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Leading in the digital age: A study of how social media are transforming the work of communication professionals

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Telematics and Informatics
سال انتشار
2016
کد محصول
1007329
تعداد صفحات انگليسي
7
تعداد صفحات فارسي
23
قیمت بر حسب ریال
135000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
584 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده علوم ارتباطات اجتماعی , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 135000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .
Abstract

This study examined: (1) how communication professionals’ understanding of social media’s strategic role was associated with their active social media use, and (2) how strategic social media management was related to communication professionals’ leadership behaviors. Analysis of an online survey from a national sample of communication professionals (n = 461) revealed the following. First, social media use was closely related to participants’ leadership behaviors. Second, years of experience, organizational type and size, size of communication staff, and professionals’ primary role as managers significantly impacted the social media use in communication-related work. Finally, communication professionals’ strategic vision about social media predicted their social media use

چکیده

این مطالعه آزمون می کند : (1) ادراک متخصصان ارتباطات از نقش استراتژیک رسانه های اجتماعی، در ارتباط با استفاده از رسانه های اجتماعی فعال آنها چگونه بود و (2) مدیریت رسانه های اجتماعی استراتژیک، چگونه به رفتارهای رهبری متخصصان ارتباطات مرتبط شده است. تجزیه و تحلیل یک نظرسنجی آنلاین از یک نمونه ملی از متخصصان ارتباطات (تعداد=461) به شرح زیر نشان داد: اول، استفاده از رسانه های اجتماعی با رفتارهای رهبری شرکت کنندگان بسیارمرتبط بود. دوم، تعداد سالهای تجربه، نوع و اندازه سازمانی، تعداد کارمندان ارتباطات، نقش اصلی متخصصان بعنوان مدیران، بطور معناداری تحت تاثیر استفاده از رسانه های اجتماعی در امور کاری مرتبط با ارتباطات بود. در نهایت، چشم انداز استراتژیک متخصصان ارتباطات درباره ی رسانه های اجتماعی، استفاده از رسانه های اجتماعی شان را پیش بینی کرد. 

1-مقدمه

فناوری به شدت در حال تحول، چگونگی درک ما از رفتارها و توانایی های رهبری را، تغییر داده است(آولیو و همکاران، 2014). متاسفانه تاثیر فناوری دیجیتال (به عنوان مثال رسانه های اجتماعی) به رهبری، هنوز در مرحله نوپا باقی مانده است (دیستاسو و همکاران، 2011؛ هاچ و کازلاوسکی، 2014). این کمبود به محققان بسیاری اجازه می دهد که تاکید کنند که رهبران سازمانی باید تاثیر قبول رسانه های جدید بر اثربخشی و عملیات یک سازمان را در نظر بگیرند....این مقاله ترجمه شده علوم ارتباطات اجتماعی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Social media
Strategic communication management
Communication leadership

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته علوم ارتباطات اجتماعی

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته علوم ارتباطات اجتماعی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته علوم ارتباطات اجتماعی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه