Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات /

بررسی عوامل منجر به اشتراک دانش در سازمان

مدیریت دانش، موانع اشتراک دانش،سازمان

 

بررسی عوامل منجر به اشتراک دانش در سازمان

در این بخش از سایت گروه ترجمه تخصصی البرز مقاله با عنوان بررسی عوامل منجر به اشتراک دانش در سازمان به صورت فایل Word برای دانلود ارائه شده است. این مقاله در زمینه اشتراک دانش  توسط دانشجوی دانشگاه امیر کبیر نوشته شده است. 

چکیده

مدیریت چنین دارایی نامحسوسی در راستای حفظ و به دست آوردن مزیت رقابتی برای سازمان ها ضرورت یافته است. با وجود این، دانش هنگامی می تواند به بهبود و ارتقای عملکرد سازمان ها منجر شود که در سطح سازمان به اشتراک گذاشته شود. بنابراین، اشتراک دانش به عنوان یک عنصر کلیدی در فرایند مدیریت دانش شناخته شده است. اشتراک هدفمند دانش در سازمان ها منجر به یادگیری سریع تر فردی و سازمانی گشته، خلاقیت را توسعه می دهد و در نهایت منجر به بهبود عملکرد فرد و سازمان خواهد شد. علی رغم نقش حیاتی اشتراک دانش در این فرایند، موانع و عوامل بازدارنده متعددی بر وضعیت اشتراک دانش در سازمان ها تاثیرگذار هستند. در این مقاله، مروری تحلیلی بر متون جاری در حوزه مدیریت دانش انجام شده و فهرستی جامع، ساختار یافته و تحلیلی از موانع اشتراک دانش در سه مقوله فردی، سازمانی و فناوری تهیه شده است. بررسی موانع اشتراک دانش و معرفی آنها می تواند راهنمایی برای مدیران باشد تا در راستای تسهیل مدیریت دانش و اثربخش کردن فعالیتهای اشتراک دانش، موانع موجود را مدنظر قرار دهند. افزون بر این، بررسی موانع اشتراک دانش پیچیدگی این فرایند را به عنوان یک فعالیت سازمانی ارزش آفرین نمایان خواهد کرد.

کلیدواژه: مدیریت دانش؛ موانع اشتراک دانش؛ سازمان


عنوان مقاله فارسی

بررسی عوامل منجر به اشتراک دانش در سازمان

تعداد صفحات فارسی
41
کد محصول
1007630
قیمت بر حسب ریال
1,195,000
نوع فایل های ضمیمه
Word
حجم فایل
180 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این تحقیق آماده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر تحقیق های آماده مهندسی فناوری اطلاعات , مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید محصول مورد نظر محصول مورد نظر و با یک کلیک می توانید محصول مورد نظر خود را دانلود نمایید. محصول مورد نظر خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1195000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نماییدتاریخ انتشار در سایت: 2016-04-10
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
نظرتان در مورد این تحقیق آماده چیست؟

ثبت سفارش جدید