Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: درک حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار

هدف این مقاله بررسی ادراکاتی است که حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار در سازمان هایشان دارند.

چکیده

هدف: هدف این مقاله بررسی ادراکاتی است که حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار در سازمان هایشان دارند. طراحی/روش شناسی/رویکرد: این مقاله بحث هایی را از ادبیات قبلی برای شناسایی نقش هایی که حسابداران مدیریت در حسابداری برای توسعه پایدار دارند، ارائه می دهد. درک حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار از طریق مصاحبه و نظر سنجی از حسابداران مدیریت چندین سازمان در نیوزلند بررسی شد. این مطالعه با الهام از نظریه مشروعیت انجام می شود. یافته ها: حسابداران مدیریت  سازمان های متوسط-کوچک در نیوزلند در مقایسه با حسابداران مدیریت  سازمان های  بزرگ، نقش محدودی در توسعه پایدار بازی می کنند. همبستگی بین نوع سازمان و اهدف کلی آنها برای دستیابی به توسعه پایدار با نقشی که حسابداران مدیریت در حسابداری برای توسعه پایدار بازی می کنند، بسیار نزدیک است. محدودیت ها/مفاهیم تحقیق: این تحقیق محدودیت هایی دارد زیرا تنها یک مطالعه اکتشافی با تعداد نمونه کم در کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ نیوزلند است. مدیر ارشد باید حمایت و پذیرش بیشتری نسبت به نقشی که حسابداران مدیریت در توسعه پایدار بازی می کنند داشته باشد. کاربردهای عملی: این مقاله می تواند به حسابداران مدیریت هم سازمان های کوچک و متوسط و هم سازمان های بزرگ، کمک کند تا حسابداری برای توسعه پایدار در سازمانشان را با مشارکت فعال در موضوعاتی که مانع از پیشرفت می شوند، توسعه دهند. ارزش/منشا: این مقاله، پایگاه داده های کنونی و وضعیت حسابداری در توسعه پایدار و موانعی که حسابداران مدیریت در مشارکت در حسابداری برای طرح های توسعه پایدار با آن مواجه می شوند، را مرور می کند.

1-مقدمه

این عقیده وجود دارد که به نظر می رسد حسابداری در خدمت منافع عمومی باشد و نشان داده شده است که مسئله اصلی برای دولت و جامعه پیگیری توسعه پایدار است (گری و کولیسون 2002). از دهه 1990، بیشتر محققان بر موضوع حسابداری برای توسعه پایدار تمرکز داشته اند. برای مثال، گری و همکاران (1993) نشان می دهند که حسابداران، هم از طریق نقش های سنتی شان در ثبت و گزارش دهی جزئیات مالی و هم از طریق نقش شان به عنوان مدیران کسب  کار، نقش مهمی را در موضوعات زیست محیطی بازی می کنند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " درک حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
درک حسابداران مدیریت از نقش شان در حسابداری برای توسعه پایدار
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Pacific Accounting Review
سال انتشار
2014
کد محصول
1008818
تعداد صفحات انگليسی
23
تعداد صفحات فارسی
49
قیمت بر حسب ریال
855,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
222 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 855000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Accounting
Sustainable development
Role

تاریخ انتشار در سایت: 2016-08-21
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید