دانلود مقاله ترجمه شده زيست شناسی

با موضوع پیشرفت در زیست شناسی ماست سل ها: درک جدیدی از ناهمگونی و عملکرد
عنوان مقاله انگليسي

Advances in mast cell biology: new understanding of heterogeneity and function

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Mucosal Immunology
سال انتشار
2010
کد محصول
1009413
تعداد صفحات انگليسي
18
تعداد صفحات فارسي
37
قیمت بر حسب ریال
250000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
2 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده زيست شناسی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 250000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .Abstract

Mast cells are classically viewed as effector cells of IgE-mediated allergic diseases. However, over the last decade our understanding has been enriched about their roles in host defense, innate and adaptive immune responses, and in homeostatic responses, angiogenesis, wound healing, tissue remodeling, and immunoregulation. Despite impressive progress, there are large gaps in our understanding of their phenotypic heterogeneity, regulatory mechanisms involved, and functional significance. This review summarizes our knowledge of mast cells in innate and acquired immunity, allergic inflammation and tissue homeostasis, as well as some of the regulatory mechanisms that control mast cell development, phenotypic determination, and function, particularly in the context of mucosal surfaces

چکیده

ماست سل ها به طور کلاسیک سلول های موثر در بیماری های آلرژیک با واسطه ایمنوگلوبولین E هستند. با این حال، در طول دهه گذشته، درک ما درباره نقش آنها در دفاع میزبان، پاسخ های ایمنی ذاتی و تطبیقی و در پاسخ های هموستاتیک، رگ زایی، ترمیم زخم، بازسازی بافت و تنظیم ایمنی افزایش یافته است. با وجود پیشرفت چشم گیر، هنوز شکاف های بزرگی در دانش ما از ناهمگونی فنوتیپی، مکانیسم های تنظیمی دخیل و اهمیت عملکردی آنها وجود دارد. این مقاله مروری، دانش ما از ماست سل ها را در ایمنی ذاتی و اکتسابی، التهاب آلرژیک و هموستازی بافتی و هم چنین برخی از مکانیسم های تنظیمی که تکوین ماست سل، تعیین فنوتیپ و عملکرد ماست سل را کنترل می کنند خصوصا در زمینه سطوح مخاطی، خلاصه می کند.

1-مقدمه   

ماست سل ها (MCها) در سال 1863 توسط دکتر فن رکلینگها وزن به عنوان سلول های دانه ­دار در مزانتر قورباغه شناسایی شده و توسط دکتر پل الریچ در سال 1878 «ماست زلن » نام گرفتند. مطالعات اولیه روی ویژگی های بافت شناختی، پراکنش و فراوانی آنها در سلامت و بیماری تمرکز داشتند. کشف هیستامین در سال 1910 (1)، ماده آهسته واکنش دهنده آنافیلاکسی (در حال حاضر لوکوترین نامیده می شود) در سال 1983 (2) و IgE در سال 1966 (3) دیدگاه های اولیه را برای نقش MCها در واکنش های آلرژیک فراهم کرد (4و5)...این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
ماست سل
ایمنوگلوبولین E
ناهمگونی
فنوتیپ
mast cell
gE-mediated
heterogeneity
phenotypic

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته زيست شناسی در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته زيست شناسی دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه