کاربر گرامی Skip Navigation Links

بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل

در این مقاله، ما یک مکانیزم سبک وزن(ساده و سریع) را برای جداسازی یک یا چند نمونه فضای کاربری اندرویدی در یک محیط قابل اعتماد و امن، معرفی کرده ایم.

Abstarct

In this paper, we propose a lightweight mechanism to isolate one or more Android userland instances from a trustworthy and secure entity. This entity controls and manages the Android instances and provides an interface for remote administration and management of the device and its software. We provide an administrative solution for dynamically modifying, removing or adding multiple Android instances remotely and locally. Furthermore, we present a secure device provisioning and enrollment solution for our system. Our approach includes several security extensions for secure network access, integrity protection of data on storage devices, and secure access to the touchscreen of mobile devices. Our implementation requires only minimal modification to the software stack of a typical Android-based smartphone, which allows easy porting to other devices when compared to other virtualization techniques. Practical tests show the feasibility of our approach regarding runtime overhead and battery lifetime impact

چکیده

در این مقاله، ما یک مکانیزم سبک وزن(ساده و سریع) را برای جداسازی یک یا چند نمونه فضای کاربری اندرویدی در یک محیط قابل اعتماد و امن، معرفی کرده ایم. این نهاد(محیط) نمونه های اندرویدی را کنترل و مدیریت کرده و یک واسط برای مدیریت از راه دور یک دستگاه و نرم افزار آن، فراهم می نماید. ما یک راه حل مدیریتی را برای ویرایش، حذف و اضافه کردن پویای نمونه های اندرویدی از راه دور و به صورت محلی، ارائه کرده ایم. علاوه براین یک راه حل برای تجهیز و ثبت ایمن دستگاه در سیستم خودمان معرفی شده است. روش ما شامل چندین افزونه امنیتی برای دسترسی ایمن به شبکه، حفاظت از تمامیت(یکپارچگی) داده ها در دستگاه های ذخیره سازی و دسترسی ایمن به صفحات لمسی دستگاه های موبایل می باشد. این روش به حداقل تغییرات در نرم افزار یک گوشی هوشمند مبتنی بر اندروید نیاز دارد که در مقایسه با سایر تکنیک های مجازی سازی به آسانی اجازه انتقال به دستگاه های دیگر را می دهد. آزمایش های عملی امکان پذیر بودن این روش را از نظر سربار زمان اجرا و طول عمر باتری نشان داده است.

1-مقدمه

گوشی های هوشمند یک بخش همیشه حاضر در زندگی روزمره ما می باشند.. آنها برای کارهای مختلف با نیازمندیهای امنیتی متفاوت مانند وبگردی، بانکداری یا کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرند. این موضوع منتج به افزایش تقاضا برای محیط های ایزوله (مجزا) با سطوح امنیتی متفاوت به منظور انجام کارهای مختلف بر روی یک دستگاه واحد شده است. ارائه دهندگان سرویس پرداخت یک محیط امن برای حفاظت برنامه های خودشان در تراکنش های مالی نیاز دارند. شرکت ها یک محیط سازمانی جدا از محیط خصوصی یک کاربر را طلب کرده و امکان مدیریت از راه دور دستگاه ها را می خواهند. این امر به ویژه شامل اعمال سیاست های امنیتی مختلفی می باشد که نمی توانند با یک گوشی هوشمند امروزی اعمال گردند برای مثال لیست سفید و یا سیاه از برنامه ها و نسخه های مختلف (برزورسانی ها) برنامه ها در نتیجه آسیب پذیری های شناخته شده هستند...


گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی فناوری اطلاعات " با موضوع " بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسي
بهبود امنیت دستگاه های موبایل با مجازی سازی در سطح سیستم عامل
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Computers & Security
سال انتشار
2015
کد محصول
1010298
تعداد صفحات انگليسي
14
تعداد صفحات فارسي
30
قیمت بر حسب ریال
130000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات , مهندسی برق را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 130000 ریال بوده که در مقایسه با حق الزحمه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود


این مقاله ترجمه شده مهندسی فناوری اطلاعات در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Operating system-level virtualization
Mobile device security
Integrity protection

تاریخ انتشار در سایت: 2017-04-22
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات

زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته مهندسی فناوری اطلاعات در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته مهندسی فناوری اطلاعات دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه