Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده زيست شناسی /

عنوان ترجمه شده مقاله: CHIP سر ناسازگاری دارد؟ رسوب گذاری ایمنی کروماتین و استراتژی های معتبر برای آنتی بادی های CHIP

در این مقاله ی مروری برخی از این نگرانی ها و چالش ها که در انتخاب و تایید آنتی بادی برای ChIP اختلال ایجاد می کنند را مورد تاکید قرار داده ایم؛ همچنین در مورد نیاز به استانداردهای تاییدی بحث کرده ایم و دستورالعمل های تاییدی مورد استفاده ی ENCODE و modENCODE و سایر کنسرسیوم های تفسیر ژنوم حیوانی به عنوان یک استاندارد حداقلی برای سنجش ChIP را مورد تاکید قرار دادیم.
 چکیده

رسوب ­گذاری ایمنی کروماتین (ChIP) تکنیکی است که به طور گسترده در مطالعه ­ی اپی­ژنتیک و تنظیم رونویسی بیان ژن استفاده می­ شود. با این وجود دارا بودن آنتی ­بادی آن را در معرض چالش ­هایی که سایر روش­ های مبتنی بر آنتی­ بادی نیز با آن مواجه هستند قرار می ­دهد، از برجسته­ ترین آنها بحث اختصاصیت و میل ترکیبی در تشخیص آنتی­ژن است. همانند تکنیک­ های دیگری که از آنتی ­بادی استفاده می­ کنند، مطالعات اخیر نشان دادند که تایید آنتی ­بادی­های ChIP برای اطمینان از اینکه آنها اپی­توپ یا پروتئین مشخص شده را تشخیص می­ دهند مورد نیاز است. ما در اینجا مباحثی پیرامون استفاده از آنتی­ بادی­ ChIP را خلاصه کرده­ ایم و ابزارهایی برای روش ­های تاییدی که محققان می ­توانند آنها را به کار گیرند مشخص کرده ­ایم.

-1مقدمه

رسوب­ گذاری ایمنی کروماتین (ChIP) تکنیکی است که انقلابی در توانایی ما برای شناسایی توالی­ های تنظیمی و نشانه­ های اپی­ژنتیک در ژنوم ایجاد کرده ­است، و طی انجام این کار شبکه­ های تنظیم بیان ژنی کشف می ­شوند که مشخصات سلول طی رشد و نمو، بیماری، باززایی و تکامل را مشخص می ­کنند. این روش برای مشخص کردن اتصال یا لوکالیزه شدن پروتئین مورد نظر روی توالی DNAی خاص است. برای مثال می ­تواند برای نشان دادن مکانی که فاکتورهای رونویسی و هیستون­ های تغییریافته به یک ناحیه­ ی خاص DNA در سلول­ های ویژه متصل می ­شوند و کمک به شناسایی توالی­ های ژنومی عملکردی استفاده شود (e.g.1)

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " زيست شناسی " با موضوع " CHIP سر ناسازگاری دارد؟ رسوب گذاری ایمنی کروماتین و استراتژی های معتبر برای آنتی بادی های CHIP " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
CHIP سر ناسازگاری دارد؟ رسوب گذاری ایمنی کروماتین و استراتژی های معتبر برای آنتی بادی های CHIP
نویسنده/ناشر/نام مجله :
F1000Research
سال انتشار
2015
کد محصول
1011972
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
16
قیمت بر حسب ریال
820,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
473 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده زيست شناسی را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 820000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده زيست شناسی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Chromatin immunoprecipitation
antibody
validation
transcription fa

تاریخ انتشار در سایت: 2018-02-28
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله زيست شناسی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید