Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مهندسی هوافضا /

عنوان ترجمه شده مقاله: طراحی و تحلیل تطبیق موتور و ورودی موتور در پیشرانه های هواپیماهای غیرنظامی سرعت بالا

در این مقاله اهمیت وارد نمودن تطبیق موتور و ورودی موتور در هر روند طراحی به منظور تحلیل عملکرد موتور طراحی شده برای پیشرانش هواپیماهای حمل و نقل غیرنظامی سرعت بالا را مورد بررسی قرار می ­دهیم.
 چکیده

در این مقاله اهمیت وارد نمودن تطبیق موتور و ورودی موتور در هر روند طراحی به منظور تحلیل عملکرد موتور طراحی شده برای پیشرانش هواپیماهای حمل و نقل غیرنظامی سرعت بالا را مورد بررسی قرار می ­دهیم. اکثر روش ­های شناخته شده برای نویسنده که در قسمت طراحی مفهومی قابل استفاده می­باشند (قسمتی از فاز کلی طراحی که در آن متغیرهای کمی از طراحی شناخته شده می ­باشند)، تنها کارایی موتور را بدون در نظر گرفتن طراحی و کارایی ورودی موتور تحلیل می ­نمایند. در این مقاله نشان داده می­ شود که به خاطر تاثیر دو جانبه بسیار مهم ورودی و موتور نمی توان از آن چشم ­پوشی نمود. روشی جایگزین برای تحلیل نیز ارائه می­گردد. مرجع مخصوصی نیز برای پدیده هوای اضافی و پسای ناشی از آن نیز ایجاد می­گردد. نشان داده خواهد شد که هوای سرریز شده می­تواند در مورد طراحی HSCT بسیار بزرگ باشد، مخصوصا در حالتی که موتور برای سرعت سیر با اعداد ماخ بالا طراحی شده باشد. با فرض وجود سیستم ورودی پیشرفته که امواج شوک چندگانه را به منظور بهینه­ سازی کارایی ورودی در شرایط سیر ایجاد می ­نماید، هوای اضافی در اعداد ماخ پایین می­­ تواند تا بیشتر از 60% باشد.

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی هوافضا " با موضوع " طراحی و تحلیل تطبیق موتور و ورودی موتور در پیشرانه های هواپیماهای غیرنظامی سرعت بالا " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
طراحی و تحلیل تطبیق موتور و ورودی موتور در پیشرانه های هواپیماهای غیرنظامی سرعت بالا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Aircraft design
سال انتشار
1999
کد محصول
1012062
تعداد صفحات انگليسی
10
تعداد صفحات فارسی
13
قیمت بر حسب ریال
575,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مهندسی هوافضا را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 575000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مهندسی هوافضا در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


high-speed civil transport powerplant

تاریخ انتشار در سایت: 2018-04-12
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی هوافضا در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید