Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: آیا متخصصان تقلب در تعدیل برنامه های حسابرسی در زمانی که ریسک تقلب بالاست نسبت به حسابرسان اثربخش تر هستند؟

ترجمه مقاله در مورد حسابرسی و ریسک تقلب آماده دانلود است. مطالعات قبلی نشان داد که حسابرسان می توانند عوامل ریسک تقلب را شناسایی کنند اما ممکن است نتوانند این دانش را به یک برنامه حسابرسی تبدیل کنند که به صورت اثربخش این عوامل را برای افزایش احتمال شناسایی تقلب به کار ببرد. متخصصان تقلب، می توانند این محدودیت ها را بر طرف کنند.

چکیده

 مطالعات قبلی نشان داد که حسابرسان می توانند عوامل ریسک تقلب را شناسایی کنند اما ممکن است نتوانند این دانش را به یک برنامه حسابرسی تبدیل کنند که به صورت اثربخش این عوامل را برای افزایش احتمال شناسایی تقلب به کار ببرد. متخصصان تقلب، می توانند این محدودیت ها را بر طرف کنند. این مطالعه ویژگی های نسبی مشارکت متخصصان تقلب را در کمک به حسابرسان و ایجاد برنامه حسابرسی که می تواند به صورت اثربخش بر ریسک تقلب در چرخه درامدی تاثیر گذار باشد ، بررسی می کند. نتایج نشان داد که متخصصان تقلب از نظر رویه هایی که از یک برنامه حسابرسی استاندارد انتخاب می کنند، یا اثربخشی این رویه ها نسبت به رویه های انتخابی حسابرسان، با هم تفاوتی ندارند. متخصصان تقلب تعداد بیشتری از رویه های غیر استاندارد حسابرسی را اجرا ی کنند و این رویه ها نهایتا اثربخش تر هستند اما کارایی کمی نسبت به رویه های مورد استفاده حسابرسان دارند، به جز گروه های خاصی از رویه ها. در نهایت، هر چند متخصصان تقلب رویه های بیشتری را ( غیر استاندارد) نسبت به حسابرسان ارائه می کنند اما بودجه پیشنهادی آنها نیز برای این طبقه از فرایندها به صورت قابل توجهی کمتر از افزایش بودجه ای است که حسابرسان پیشنهاد می کنند. تعدیلات نسبت به بودجه زمانی بین حسابرسان و متخصصان تقلب تفاوتی نمی کند.

-1مقدمه

از زمان تصویب استانداردهای حسابرسی (SAS) 99 ( هیات نظارت بر حسابداری عمومی (PCAOB 2008) و قانون ساربنز اکسلی 2002 ( مجلس نمایندگان آمریکا 2002)، سیاست گذاران و قانون گذاران راهنمایی های بیشتری را با هدف بهبود عملکرد حسابرسان در ارزیابی و پاسخ به ریسک تقلب مشتریان حسابرسی ارائه کردند (PCAOB 2008). انتظار می رود که حسابرسان به ریسک تقلب با طراحی روش های حسابرسی و برنامه های حسابرسی و با مشارکت متخصصان رسیدگی کنند…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " آیا متخصصان تقلب در تعدیل برنامه های حسابرسی در زمانی که ریسک تقلب بالاست نسبت به حسابرسان اثربخش تر هستند؟ " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
آیا متخصصان تقلب در تعدیل برنامه های حسابرسی در زمانی که ریسک تقلب بالاست نسبت به حسابرسان اثربخش تر هستند؟
نویسنده/ناشر/نام مجله :
American Accounting Association,The Accounting Review
سال انتشار
2014
کد محصول
1012290
تعداد صفحات انگليسی
36
تعداد صفحات فارسی
53
قیمت بر حسب ریال
1,055,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
251 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1055000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

fraud
specialist
audit planning
audit procedures

تاریخ انتشار در سایت: 2018-05-10
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید