Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی /

عنوان ترجمه شده مقاله: تأثیر سیاست های ایالتی و نزدیکی به خدمات بهداشتی بر پیامدهای سلامت و بهداشت

این مقاله به بررسی دو عاملی می پردازد که به ما کمک می کنند تا تأثیر تنوع جغرافیایی را بر پیامدهای سلامت و بهداشت شرح دهیم.

چکیده

این مقاله به بررسی دو عاملی می پردازد که به ما کمک می کنند تا تأثیر تنوع جغرافیایی را بر پیامدهای سلامت و بهداشت شرح دهیم. اولین عامل، نزدیکی به خدمات بهداشتی است. عامل دوم سیاست های خاص ایالتی در مورد مراقبت های بهداشتی است که می توانند مانع دسترسی به نزدیکترین مرکز خدمات بهداشتی باشند. چهار یافته ی اصلی و کلیدی به دست آمد. اول اینکه، تأثیر پزشکان بومی بر کاهش میزان مرگ و میر ناشی از بیماری های مختلف در یک ایالت با میزان مسافت جغرافیایی کاهش می یابد. دوم اینکه، در مسافتی نسبتا یکسان، پزشکان داخل ایالت در مقایسه با پزشکان خارج آن، کمک بیشتری به کاهش میزان مرگ و میر در داخل ایالت می کنند. سوم اینکه، تأثیر کمتر پزشکان خارجی همسایه زمانی کاهش بیشتری می یابد که آن ایالت سیاست های بسیار دقیق تر و سخت گیرانه تری اتخاذ کرده باشد و از ورورد پزشکان خارجی ممانعت به عمل آورد. چهارم اینکه، تأثیر پزشکان همسایه در مناطق شهری بیشتر است. این یافته ها با صرفه جویی های ناشی از تجمع بر بهره وری و کارایی درمان بیماران هم خوانی دارند.

-1مقدمه

میزان مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی، سرطان، و سکته ی مغزی در مناطق مختلف ایالات متحده ی امریکا بسیار متفاوت است. همانطور که در تصاویر 1a-1c نشان داده شده است، میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری ها در مناطق شرقی این کشور مانند غرب ویرجینیا، آلاباما، و می سی سی پی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده و در ایالاتی مانند اوتا، آریزونا، و نیومکزیکو، دارای کم ترین میزان مرگ و میر است. توضیح همیشگی و سنتی در ارتباط با تأثیر تنوع جغرافیایی بر پیامدهای بهداشتی بیشتر بر تأثیر هزینه های مراقبت های بهداشتی و عوامل محیطی متمرکز است. این مقاله با بررسی تأثیر نزدیکی به متخصصین پزشکی بر پیامدهای بهداشتی افراد بومی و میزان تأثیر سیاست های صدور مجور طبابت برای پزشکان بر کاهش تأثیر پزشکان خارجی، کارها و تحقیقات انجام شده را گسترش می دهد. درک بهتر این عوامل برای بهبود بهداشت و سلامت ملی مهم است چرا که دسترسی محدود به خدمات بهداشتی یکی از دلایل عمده است که به وضعیت بهداشت و سلامت ضعیف در مناطق توسعه یافته می انجامد… 

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اقتصادی " با موضوع " تأثیر سیاست های ایالتی و نزدیکی به خدمات بهداشتی بر پیامدهای سلامت و بهداشت " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تأثیر سیاست های ایالتی و نزدیکی به خدمات بهداشتی بر پیامدهای سلامت و بهداشت
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Elsevier, Journal of Urban Economics 80
سال انتشار
2014
کد محصول
1012470
تعداد صفحات انگليسی
13
تعداد صفحات فارسی
22
قیمت بر حسب ریال
855,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 855000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Agglomeration
Health care
State border

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم اقتصادی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید