Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی /

عنوان ترجمه شده مقاله: ارزیابی سیاست های انرژی های تجدید پذیر در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ایالات آمریکا: رویکرد اقتصادسنجی

این مقاله به بررسی اثربخشی چهار سیاست تجدید پذیر در ارتقاء ظرفیت RE برای اتحادیه اروپا و آمریکا با استفاده از یک مجموعه داده ای بسیار بزرگتر از مجموعه داده های مطالعات قبلی پرداخته است. یعنی، این مطالعه تجربی عوامل موثر بر مشارکت انرژی های تجدیدپذیر در سطح کشور / ایالت را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

 چکیده

سیاست ­های انرژی تجدید پذیر به منظور ترویج انتشار منابع انرژی تجدید پذیر در بازار اجرا شده­ اند. با این حال، اثربخشی این سیاست­ ها بر روی ظرفیت برق تجدید پذیر همچنان مورد ابهام است. این مقاله به بررسی این موضوع می ­پردازد که کدامیک از ابزارهای سیاست ­های تجدید پذیر راهی موثر برای افزایش ظرفیت منابع انرژی تجدید پذیر می­ باشد. این مطالعه یک مجموعه داده پانل 1990 -2008 را به منظور انجام تجزیه و تحلیل اقتصادسنجی ابزارهای سیاستی، یعنی، تعرفه­ های تشویقی،  سهمیه ها، مناقصه ­ها و مشوق­ه ای مالیاتی، در ترویج توسعه انرژی­ های تجدید پذیر در 27 کشور اتحادیه اروپا و 50 ایالت آمریکا بکار می ­برد. نتایج نشان می­ دهد که ابزارهای سیاستی انرژی تجدید پذیر نقش مهمی در تشویق منابع انرژی تجدید پذیر بازی می ­کند، اما اثربخشی آنها با توجه به نوع ابزار سیاستی انرژی تجدید پذیر، متفاوت است. یافته­ ها نشان می­ دهند که تعرفه ­های تشویقی، مناقصات و مشوق­ه ای مالیاتی مکانیسم­ های موثری برای تحریک ظرفیت استقرار منابع انرژی تجدید پذیر برای برق هستند، در حالی که ابزار سیاست معمول مورد استفاده دیگر - سهمیه – اینگونه نیست.

1-مقدمه

آیا سیاست­ های انرژی­ های تجدیدپذیر (RE) در پرورش استقرار RE موثرند؟ به دست آوردن پاسخ دقیقی به این پرسش هنگامی که دولت­ ها به مقابله با چالش ­های انرژی مانند رشد تقاضا، خطر امنیت ملی با وابستگی به سوخت­ های فسیلی، تغییر آب و هوا، و آلودگی می ­پردازند مهم ­تر می­ شود (جیکوبز و همکاران، 2013؛ مارکز و فوینهاس، 2012؛ استوکس، 2013؛ وو و همکاران، 2011). در پاسخ به این چالش ­ها، استفاده از RE در سال­ های اخیر به ویژه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ایالات متحده گسترش یافته است. تولید برق از منابع RE در اروپا و ایالات متحده 4.21٪ و 2.65٪ از کل تولید برق به ترتیب بین سال­های 1990 و 2008 بود. با افزایش فشار در جهت نیاز به ارزیابی دقیق طرح های سیاستی RE، اهداف فشرده برای رشد RE ارائه شده است...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اقتصادی " با موضوع " ارزیابی سیاست های انرژی های تجدید پذیر در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ایالات آمریکا: رویکرد اقتصادسنجی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
ارزیابی سیاست های انرژی های تجدید پذیر در بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ایالات آمریکا: رویکرد اقتصادسنجی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Energy for Sustainable Development
سال انتشار
2016
کد محصول
1012682
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
21
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
906 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده علوم اقتصادی را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 730000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Renewable energy
Renewable policy instrument
Panel data models

تاریخ انتشار در سایت: 2018-06-25
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم اقتصادی در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید