Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: رویکردهای معاصر در حسابرسی داخلی

ترجمه مقاله در مورد حسابرسی داخلی آماده دانلود است. هدف از این مقاله ارائه نقش حسابرسی داخلی در حیات معاصر شرکت است.
 چکیده

هدف از این مقاله ارائه نقش حسابرسی داخلی در حیات معاصر شرکت است. حسابرسی داخلی نقش مهمی در شرکت ایفا می کند: به کنترل زمینه های مالی و همه زمینه های دیگری که توسط مدیریت تعیین و حل وفصل می شود کمک می کند، از دارایی های شرکت حفاظت می کند و از امنیت سوابق دقیق اطمینان حاصل می کند. بین حسابرسی داخلی و کامیابی و موفقیت یک شرکت پیوندی قوی وجود دارد که این پیوند به افزایش ارزش شرکت و دستیابی به اهدافش منجر می شود. ارتباط گزارش حسابرسی داخلی با موفقیت شرکت از طریق تطبیق عملکرد خود با انتظارات در حال تغییر و تنظیم سیاست های پیشگیری از تقلب، در کنار ارزیابی ریسک و بهبود استراتژی های کنترلی، نیز میسر می شود.

1 -مقدمه

امروزه، حسابرسان داخلی در دوره بسیار دشواری فعالیت می کنند و با تعدادی تغییرات جدی مواجه هستند. آنها در چنین شرایطی برای ارزیابی و بهبود اثربخشی فرایندهای مدیریت ریسک، فرایندهای کنترلی و فرایندهای حاکمیت تلاش می کنند. حسابرسان داخلی به منظور درک فرایندها و سیستم های جدیدی که در نتیجه تغییر مقررات ایجاد شده باید درباره موقعیت خود در سازمان تجدید نظر کنند. "حسابرسی داخلی می تواند در تعیین اینکه آیا برنامه های حیاتی توسعه داده شده توسط سازمان منطقی بوده و با اسناد مناسبی حمایت می شود و آیا افراد درست مشارکت داده شده اند و ریسک ها و کنترل ها تعریف و شناسایی شده و مورد بررسی قرار گرفته است، ایفای نقش کند"(KPMG 2011). قانون گزاران در سراسر دنیا به تازگی به اهمیت حسابرسی داخلی در حمایت از مدیران و دیگر افراد شرکت در جهت تضمین یکپارچگی و اعتبار گزارش های حسابرسی پی برده اند…

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " رویکردهای معاصر در حسابرسی داخلی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
رویکردهای معاصر در حسابرسی داخلی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Elsevier, Procedia Economics and Finance
سال انتشار
2014
کد محصول
1012855
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
16
قیمت بر حسب ریال
730,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
162 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 730000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
internal audit
internal control
risk management

تاریخ انتشار در سایت: 2018-07-10
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید