Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده حسابداری /

عنوان ترجمه شده مقاله: تحقیق و آموزش در زمینه رویه های بخش دولتی: رویکرد سیستمی برای درک تاثیر سیاست ها

در این مقاله مقدماتی، در زمینه مساله خاص تاثیر در عمل: مدیریت دولتی کاربردی و بهبود سیاستها، براین مساله تاکید می کنیم که رویکرد تفکر سیستمی چگونه به درک تاثیر تحقیق و آموزش بر رویه های دولتی کمک می کند.

چکیده

تاثیر: مفهوم این واژه چیست و نحوه اندازه گیری آن چگونه است؟ همه ما به دنبال انجام کاری هستیم که موثر باشد، و این مساله در مورد همه بخش ها، شامل بخش دولتی، عمومی، خصوصی، غیرانتفاعی، دانشگاهی، آموزشی یا ذیفعان اجتماعی صحت دارد. با این وجود درک مفهوم آن در عمل، شیوه دستیابی به آن، و شیوه بررسی و محاسبه آن همچنان مبهم و نامشخص است. در حالیکه واژه «تاثیر» و «موضوع تاثیر» در دهه اخیر بیشتر مطرح شده است، به نظر می رسد تحقیق ما با کمی تاخیر به این مساله توجه کرده است. در این مقاله مقدماتی، در زمینه مساله خاص تاثیر در عمل: مدیریت دولتی کاربردی و بهبود سیاستها، براین مساله تاکید می کنیم که رویکرد تفکر سیستمی چگونه به درک تاثیر تحقیق و آموزش بر رویه های دولتی کمک می کند. رویکرد سیستمی، نشان می دهد در کدام نقاط اتکا وجود دارد، مسئولیت ها در کدام نقطه نادیده گرفته می شوند، و روابط جدید و عمیق در کجا ضروری هستند. در حالیکه همه گروه ها باید اقدامات زیادی برای شناخت ماهیت جمعی تاثیر و اتکای ضروری به یکدیگر انجام دهند، ما استدلال می کنیم که توزیع مجدد مسئولیت در کنار نقش قابل توجه دولت، بسیار ضروری است. بدون شناخت جمعی اتکا، مسئولیت و روابط سیستم تاثیرات، تلاش های ما بیهوده خواهند بود. با بررسی تاثیر در غالب یک سیستم، می توانیم به بازی سرزنش بین دانشگاه و بخش دولتی پایان دهیم واقدام برای دستیابی به نتایج بهتر برای شهروندان و جامعه را بین و درون بخش ها تشویق کنیم.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " حسابداری " با موضوع " تحقیق و آموزش در زمینه رویه های بخش دولتی: رویکرد سیستمی برای درک تاثیر سیاست ها " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
تحقیق و آموزش در زمینه رویه های بخش دولتی: رویکرد سیستمی برای درک تاثیر سیاست ها
نویسنده/ناشر/نام مجله :
POLICY DESIGN AND PRACTICE
سال انتشار
2021
کد محصول
1016143
تعداد صفحات انگليسی
15
تعداد صفحات فارسی
10
قیمت بر حسب ریال
1,193,500
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده حسابداری را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 1193500 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده حسابداری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Impact
systems thinking
government practice

تاریخ انتشار در سایت: 2023-11-23
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله حسابداری در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید