برترین اسپیکرهای هوشمند جهان

در این گزارش بهترین اسپیکرهای هوشمند جهان معرفی می گردند یعنی: اسپیکر هوشمند آمازون اکودات، اسپیکر هوشمند سونوس وان، اسپیکر هوشمند جی بی ال لینک 20، اسپیکر هوشمند گوگل هوم و اسپیکر هوشمند هوم پاد اپل. ثبت سفارش ترجمه

اسپیکرهای هوشمند از فناوری های پرطرفدار در سال گذشته میلادی بودند که سهم قابل ملاحظه ای از بازار را به خود اختصاص دادند و همچنان بسیاری از کاربران به فکر خرید یک اسپیکر هوشمند هستند. پس مرور مختصری از برترین اسپیکرهای هوشمند جهان می تواند به کاربرانی که قصد خرید و استفاده از آن را دارند کمک کند. در این گزارش به فهرست برترین بلند گوهای هوشمند جهان پرداخته شده است.

اسپیکر هوشمند آمازون اکودات:  این اسپیکر هوشمند که ارزان ترین نسخه از بلندگوهای آمازون به شمار می رود، این امکان را می دهد تا به راحتی از فناوری دستیار صوتی هوشمند الکسا که خاص آمازون است، بهره مند شوید. این گجت کوچک یک جک سه و نیم میلی متری داشته که آن را به یک بلند گوی بزرگ تر با کیفیت صدای بالاتر متصل می سازد تا هنگام برگزاری جشن با صدای موسیقی بسیار بالا هم بتوان از آن استفاده کرد. اکو دات هم چون نسخه های دیگر مجهز به بلوتوث است تا به دستگاه های الکترونیکی دیگری نظیر گوشی هوشمند متصل شود.

اسپیکر هوشمند سونوس وان:  این گجت که به 6 عدد میکروفن مجهز است. این امکان را به کاربران می دهد تا به بهترین شکل ممکن صدای آنها را ثبت و ضبط کند. این اسپیکر همچنین قادر است با اپلیکیشن اسپاتیفای اتصال برقرار کند و شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین به موسیقی های مورد نظر خود گوش بدهید یا از کتاب های صوتی لذت ببرید.

اسپیکر هوشمند جی بی ال لینک 20:   این اسپیکر با ظرفیت باتری خوبی که دارد، توانایی روشن ماندن 20 ساعته پس از هر بار شارژ را داراست. به گفته کاربران، کیفیت صدای آن فوق العاده بالاست و به قابلیت ضد آب و مقاومت در برابر قطرات باران و آب هم مجهز است و آن طور که شرکت سازنده آن مدعی شده است شما می توانید آن را به مدت 30 دقیقه زیر آب نگه دارید.

 اسپیکر هوشمند گوگل هوم :  اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم که در دو نسخه مینی و ماکس وجود دارند، از جذابیت بصری و کیفیت صدای بسیار بالاتری برخوردارند. به گفته برخی از کاربران و تحلیل گران کیفیت و وضوح صدا در اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم حتی از بزرگ ترین رقیب خود یعنی آمازون اکو هم بالاتر و بیشتر است. این در حالی است که قیمت آن از آمازون اکو کمتر است: این گجت 6 رنگ متفاوت دارد که شما می توانید رنگ آن را با دکوراسیون منزل و محل کارتان هماهنگ کنید. به طور کلی، این گجت هوشمند می تواند تجربه بسیار خوبی را برای استفاده از یک دستیار صوتی خوب و با کیفیت به ارمغان بیاورد.

اسپیکر هوشمند هوم پاد اپل: این گجت که نخستین تجربه اپل در تولید و عرضه اسپیکرهای هوشمند بود، تا به حال بسیار موفقیت آمیز عمل کرده است و میزان فروش آن در ایالت متحده آمریکا نیز از تمامی کشورها بالاتر بوده است.  این اسپیکر هوشمند که فن آوری دستیار صوتی ((سی ری)) اپل بهره می برد این امکان را به کاربران می دهد تا از اپلیکیشن اپل موزیک و موسیقی های مورد نظر خود لذت بیشتری ببرند و در کنار آن به کارهای دیگری هم بپردازند.


تعداد بازدید : 1151

نظرتان در مورد این وبلاگ چیست؟

Skip Navigation Links صفحه اصلی > وبلاگ موسسه ترجمه البرز > فناوری و نوآوری > برترین اسپیکرهای هوشمند جهان
ثبت سفارش جدید