Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
893,800

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " کنترل مقاوم در برابر عیب برای یک کلاس از سیستم های فازی T-S از طریق روش عملگر دلتا " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کنترل مقاوم در برابر عیب برای یک کلاس از سیستم های فازی T-S از طریق روش عملگر دلتا
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Signal Processing
سال انتشار
2013
کد محصول
1001083
تعداد صفحات انگليسی
8
تعداد صفحات فارسی
27
قیمت بر حسب ریال
820,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرضچکیده

این مقاله به مطالعه یک شماتیک کنترل مقاوم در برابر عیب برای مدل های فازی T-S بر اساس روش عملگر دلتا می پردازد. یک ناظر یابنده عیب توسط روش سیستم های عملگر دلتای فازی T-S ساخت می یابد. به علاوه یک روش جدید هم برای تخمین عیب در یک کلاس از سیستم های غیر خطی مقرر شده است. ناظر یابنده عیب ارائه شده می تواند در عبارات حل پذیر نابرابری ماتریس های خطی حاصل شود. بنابراین یک کنترل کننده مقاوم در برابر عیب طراحی شده است تا برای تاثیر عیب یک جریمه بدهد و همچنین برای سیستم عملگر دلتای فازی لوپ بسته. یک نمونه عددی فراهم شده است تا تاثیر تکنیک های طراحی ارائه شده آشکار شود.

1-مقدمه

به علت تعداد بسیار زیاد ادوات و تعداد افزاینده عیب های ممکن قابلیت اعتماد سیستم می تواند به صورت خطرناکی کم شوند. بعلاوه عیب ها می تواند باعث کاهش و زوال عملکرد سیستم هم بشود یا حتی باعث ناثباتی سیستم شود. مقاوم بودن در برابر عیب ها قابلیت یک سیستم را نشان می دهد تا ثبات و عملکرد آن را خرابکاری عیب های ناشناخته در اجزای سیستم حفظ کند. بنابراین مطالعه طراحی سیستم های کنترل مقاوم در برابر عیب توجه قابل ملاحظه ای را در دو دهه اخیر با اسناد به [1,4] و مراجع آنها کسب کرده است. معماری های فیلتر کردن دیجیتال برای تحقق موازی بالا شامل توزیع خطای کنترل شده ارائه شده اند که با بر قراری ارتباط داخلی بخش های مقاوم عیب با استفاده از زمینه ریاضی محدود در [5] آغاز می شود. یک روش فعال در کنترل کننده مقاوم در برابر عیب برای سیستم های توقف فعال وسایل نقلیه در دامنه فرکانس محدود است[6]. یک نوع از آنالیز تصادفی پایداری برای سیستم های کنترل کننده مقاوم در برابر عیب در حضور نویز داده شده است. توسط حالت تناسبی و اتقاقی مربوط به تکنیک ناظر کنترل کننده مقاوم در برابر عیب برای سیستم های جهش مارکوف در [8] در نظر گرفته شده اند. بعلاوه کنتلر کننده های مقاوم در برابر خطا مبتنی بر ناظر و کنترلر ردگیری مقاوم در برابر خطا به سیستم های غیر خطی تغییر یافته و سیستم های ترکیبی غیر خطی در [9,10] به ترتیب اعمال شده اند. همانند یک تولید کننده باقی مانده فیلتر Kalman همچنین در تشخیص عیب و مسائل مرتبط با مقاومت در برابر خطا برای سیستم راندن خطی حقیقی در [11] موثر است. از این جهت اینجا فضای زیادی وجود دارد تا روی سیستم های مقاوم در برابر عیب بهبود یابد....

 میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:Fault-tolerant control
T–S fuzzy system
Delta operator system
Linear matrix inequality

ثبت سفارش جدید