کاربر گرامی Skip Navigation Linksشما اینجا هستید -> صفحه اصلی > معرفی > دانلود مقالات ترجمه شده > خرید و دانلود

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
گروه ترجمه تخصصی البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " ژورنالسازی (ژورنالینگ) فایل سیستم ext2fs لینوکس " نموده است که شما کاربر گرامی می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان مقاله انگليسي

Journaling the Linux ext2fs Filesystem

نویسنده/ناشر/نام مجله :
The Fourth Annual Linux Expo
سال انتشار
1998
کد محصول
1004151
تعداد صفحات انگليسي
8
تعداد صفحات فارسي
15
قیمت بر حسب ریال
90000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
105 کیلو بایت
تصویر پیش فرض
Abstract

This paper describes a work-in-progress to design and implement a transactional metadata journal for the Linux ext2fs filesystem. We review the problem of recovering filesystems after a crash, and describe a design intended to increase ext2fs’s speed and reliability of crash recovery by adding a transactional journal to the filesystem

چکیده

این مقاله به توصیف طراحی و پیادهسازی یک ژورنال ابرداده ای تراکنشی برای فایل سیستم ext2fs لینوکس میپردازد. ما به بررسی مشکل بازیابی فایل سیستم ها پس از کارایستا شدن (کرش شدن) میپردازیم و طرحی را توضیح میدهیم که سرعت و اطمینانپذیری ext2fs را از بازیابی کارایستا (کرش) با اضافه نمودن ژورنال تراکنشی به فایل سیستم افزایش می دهد.

1-مقدمه

فایل سیستم ها بخش اصلی تمامی سیستم عاملهای کنونی به شمار می روند و این انتظار از آنها میرود تا هم سریع و هم بسیار قابل اطمینان عمل نمایند.  با این وجود، هنوز مشکلاتی پیش میآید و این احتمال وجود دارد که دستگاهها به طور ناگهانی و به خاطر عیب در سختافزار، نرمافزار و یا قطع برق دچار خرابی گردند.

پس از ریست شدن ناگهانی کامپیوتر ممکن است مدت زمانی برای بازیابی فایل سیستم های کامپیوتر به حالتی ایستا طول بکشد. چنان چه با افزایش ظرفیت هارد دیسک این زمان میتواند تبدیل به معضلی جدی گردد و به علت اسکن، بررسی و تعمیر شدن هارد دیسک، دسترسی به سیستم به مدت یک ساعت و یا بیشتر مقدور نباشد. با وجود اینکه سرعت هارد دیسکها هر سال افزایش مییابد، اما این افزایش سرعت به نسبت افزایش قابل توجه ظرفیت آنها نسبتاً اندک است. متأسفانه دو برابر شدن ظرفیت هارد دیسک منجر به دو برابر شدن زمان بازسازی به هنگام استفاده از تکنیکهای متداول بازبینی سیستم فایل شده است...


خدمات ترجمه و ویرایش گروه ترجمه تخصصی البرز برای رشته مهندسی كامپيوتر


این مقاله ترجمه شده مهندسی كامپيوتر در زمینه کلمات کلیدی زیر است:


Linux ext2fs Filesystem