Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
959,200

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " علوم اقتصادی " با موضوع " پرداخت های سود سهام: براساس مدارکی از شرکت های صاحب سهامِ بانکی ایالات متحده در دوره ی بحران مالی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پرداخت های سود سهام: براساس مدارکی از شرکت های صاحب سهامِ بانکی ایالات متحده در دوره ی بحران مالی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Corporate Finance
سال انتشار
2013
کد محصول
1005270
تعداد صفحات انگليسی
12
تعداد صفحات فارسی
30
قیمت بر حسب ریال
880,000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
859 کیلو بایت
تصویر پیش فرضچکیده

در این مقاله پرداخت های سود سهامِ شرکت های صاحب سهامِ 462 بانک را در ایالات متحده در طول بحران مالی 09- 2007 مورد مطالعه قرار می دهیم. مشخصه های فاما و فرنچ (2001) (اندازه، سودآوری و فرصت های رشد)، بازگشت سرمایه (پرداخت سود سهام) را قبل  و در طول مدت بحران مالی شرح می دهند. فرضیه هزینه ی سازمان، بازگشت سرمایه را قبل و در طول (مسلما بیشتر) بحران مالی توضیح می دهد. فرضیه ی علامت دهی (signaling)، به توضیح بازگشت سرمایه در طول بحران مالی می پردازد. فشارهای نظارتی در محدودسازی بازگشت سرمایه توسط بانک های کم بودجه، پیش از بحران مالی، کم اثر بود. یافته های ما، پیامدهایی در امور مالی شرکت ها (سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ) و نظریه های نظارتی ، و نیز اصلاحات نظارتی که در میان سیاستگذاران مورد بحث هستند، دارند.

1- مقدمه

محققان، امور مالی شرکت ها (سرمایه گذاری در شرکت های بزرگ) و نظریه های نظارتی را در شرکت های مالی (بنگاه های اقتصادی) براساس تأثیر متقابل ذاتی منافعِ مجموعه ی گسترده تری از سهامداران (سپرده گذاران و تنظیم کنندگان، همچنین سهامداران و مدیران) به کار می برند، که سازمان و مشکلات نظارتی آن ها و ارتباط شرکت های مالی به منظور عملکرد خوب و صحت سیستم های مالی جدید را، پیچیده تر می سازد (بنگرید به، در میان دیگران، آندرسون و کمپبل، 2004؛ بروک و همکارانش، 2000). بحران مالی، در استفاده از امور مالی شرکت ها و نظریه های نظارتی، بهره برداری بیشتری کرده است (سود بیشتری برده است)، که دلیل آن چارچوب منحصر بفرد اقتصاد کلان و تغییرات نظارتی می باشد و اعتقاد بر این است که بیشترین ضربه را به شرکت های مالی وارد کرده اند (برای مثال ببینید، اِرکِن و همکارانش، 2012). ما در این جایگاهِ تازه ظهور در متون، با مطالعه ی تصمیمات بازگشت سرمایه، قبل و در طول بحران مالی، مشارکت می نماییم...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله علوم اقتصادی در موسسه البرز


این مقاله ترجمه شده علوم اقتصادی در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
Bank regulation
Dividends
Financial crisis

ثبت سفارش جدید