Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / خرید و دانلود
692,150

پیش از اقدام به خرید ترجمه فارسی می توایند نسخه انگلیسی را به صورت رایگان دانلود و بررسی نمایید. متن چکیده و ترجمه آن در پایین همین صفحه قابل مشاهده است.
دانلود رایگان مقاله انگلیسی
موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مهندسی كامپيوتر " با موضوع " پیاده سازی اترنت شبکه‌ی قطار تحمل پذیر خطا برای سرگرمی و ترافیک کنترل ترکیبی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
پیاده سازی اترنت شبکه‌ی قطار تحمل پذیر خطا برای سرگرمی و ترافیک کنترل ترکیبی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
Journal of Transportation Technologies
سال انتشار
2013
کد محصول
1010652
تعداد صفحات انگليسی
7
تعداد صفحات فارسی
9
قیمت بر حسب ریال
635,000
نوع فایل های ضمیمه
pdf+word
حجم فایل
817 کیلو بایت
تصویر پیش فرض چکیده

این مقاله به بررسی روند یکپارچه سازی سیستم کنترل و سرگرمی در واگن‌های قطار می‌پردازد. هر دوی بار کنترل و سرگمری در بالای اترنت گیگابایت پیاده سازی شده اند و به هرکدام از آنها یک سرور/کنترلر اختصاصی داده شده است. بار کنترل دارای دوره‌های نمونه گیری ترکیبی است. اثبات شده است که این سیستم می‌تواند خطای یکی از کنترلرها در یک واگن را تحمل کند. در سناریوی دو واگنی، تحمل خطا در سطح کنترلر مورد مطالعه قرار گرفته است و نتایج شبیه سازی نشان می‌دهند که سیستم می‌تواند خطای سه کنترلر را تحمل کند. سیستم می‌تواند تأخیر انتها به انتهای بسته را تنظیم کند به گونه‌ای که در سناریوی شبیه سازی شده‌ی OPNET هیچ بسته‌ای از دست نمی‌رود. حداکثر بار مجاز سرگرمی برای سناریوهای تحمل خطا تعیین شده است.

1-مقدمه

سیستم‌های کنترل شبکه بندی شده (NCS) حوزه‌ای هستند که به سرعت با برنامه‌های کاربردی متفاوتی از اتوماسیون صنعتی تا سیستم‌های حمل و نقل هوشمند در حال گسترش و توسعه می‌باشند [1-6]. منشأ NCS را می‌توان به CAN, PROFIBUS و PROFINET نسبت داد؛ با این حال اترنت در چند دهه‌ی گذشته به سرعت گسترش یافته است و پروتکل‌های غیرقطعی را برای جهان NCS معرفی کرده است [7-9]. اترنت یک پروتکل غیرقطعی نیست و منابع متفاوتی از تصادفی بودن دارد زیرا از دسترسی چندگانه‌ی حس حامل با تشخیص برخورد استفاده می‌شود (CSMA/CD)[10]. چنین ماهیت احتمالاتی در پیاده‌سازی‌های بلادرنگ NCS نامطلوب است تا زمانیکه تغییرات خاصی ایجاد شوند و برنامه‌های بلادرنگ اعمال شوند. فرمت بسته‌ها باید به گونه‌ای اصلاح شوند که به بعضی از بسته‌ها نسبت به سایرین، اولویت دهند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مهندسی كامپيوتر در موسسه البرز


ثبت سفارش جدید