دانلود مقاله ترجمه شده نانوفناوری

با موضوع بسته بندی غذایی بر پایه نانومواد پلیمری
عنوان مقاله انگليسي

Food packaging based on polymer nanomaterials

نویسنده/ناشر/نام مجله :
Progress in Polymer Science
سال انتشار
2011
کد محصول
1000007
تعداد صفحات انگليسي
17
تعداد صفحات فارسي
56
قیمت بر حسب ریال
230000
نوع فایل های ضمیمه
Pdf+Word
حجم فایل
1 مگا بایت
تصویر پیش فرض


سایر مقالات ترجمه شده نانوفناوری , شيمی , مهندسی پليمر , مهندسي شيمی , مجموعه مهندسی كشاورزی را مشاهده کنید.
کاربر گرامی، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده لینک دانلود آن برای شما فعال می شود. لینک دانلود مقاله ترجمه شده به ایمیل شما هم ارسال می شود و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. در صورت تمایل می توانید با استفاده از کد دانلودی که برای شما ارسال می شود نیز به دانلود مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوی را ببینید
قیمت لینک 230000 ریال بوده و به مدت یک هفته اعتبار خواهد داشت .چکیده انگلیسی و فارسی مقاله ترجمه شده درباره بسته بندی غذایی با استفاده از نانومواد پلیمیری

Abstract

Since its starting in the 19th century, modern food packaging has made great advances as results of global trends and consumer preferences. These advances are oriented to obtain improved food quality and safety. Moreover, with the move toward globalization, food packaging requires also longer shelf life, along with the monitoring of safety and quality based upon international standards. Nanotechnology can address all these requirements and extend and implement the principal packaging functions – containment, protection and preservation, marketing and communications. Applications of polymer nanotechnology in fact can provide new food packaging materials with improved mechanical, barrier and antimicrobial properties, together with nano-sensors for tracing and monitoring the condition of food during transport and storage
The latest innovations in food packaging, using improved, active and smart nanotechnology will be analyzed. It will be also discuss the limits to the development of the new polymer nanomaterials that have the potential to completely transform the food packaging industry

چکیده

پس از شروع آن در قرن نوزدهم، بسته بندی جدید غذایی به عنوان نتیجه ای از گرایش های جهانی و اولویت های مصرف کنندگان پیشرفت های زیادی به وجود آورده است. این پیشرفت ها در راستایی قرار گرفته اند که کیفیت و سلامت غذای بهبود یافته به دست آید. علاوه بر این با حرکت به سمت جهانی سازی، بسته بندی غذا هم نیازمند زمان نگه داری طولانی تر، در طول کنترل کیفیت و سلامت بر پایه استانداردهای بین المللی می باشد. نانوفناوری می تواند تمام این نیازها را برآورده سازد و کارایی های اساسی بسته بندی- نگهداری، محافظت، بازاریابی و توزیع و ارتباطات را گسترش داده و آن را اجرا کند. کاربردهای نانوفناوری پلیمری در واقع می تواند مواد بسته بندی غذایی جدیدی را فراهم آورد با خواص مکانیکی، ممانعتی و ضد میکروبی، همراه با نانوحسگرهایی برای دنبال کردن و کنترل شرایط غذا در طول انتقال و ذخیره سازی.

جدیدترین نوآوری ها در بسته بندی غذا با استفاده از نانوفناوری بهبود یافته، فعال و هوشمند مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین محدودیت های نانومواد پلیمری جدید که دارای پتانسیل تغییر کامل صنایع بسته بندی غذایی می باشند، مورد بحث واقع می شود.         این مقاله ترجمه شده نانوفناوری در زمینه کلمات کلیدی زیر است:
پلیمر
نانومواد
بسته بندی
Polymer
Nanomaterials
Packaging

جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
زکات علم آموزش و نشر آن است
یکی از اهداف گروه علمی البرز گسترش علم و دانش از طریق ایجاد امکان دسترسی جامعه دانشگاهی به منابع علمی است. از این رو مقالات ترجمه شده رشته نانوفناوری در سایت گروه علمی البرز ارائه شده است. مقالات انگلیسی رایگان هستند و در همین راستا از اساتید، دانشجویان و محققان رشته نانوفناوری دعوت می نماییم تا گروه علمی البرز را در این امر خطیر همراهی نمایند.
شما می توانید ازمنابع علمی که در اختیار دارید، درآمد کسب کرده و یا آنها را به صورت رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص :
ارتباط با گروه ترجمه تخصصی البرز

نظرات کاربران به این صفحه