Skip Navigation Linksلیست مقالات ترجمه شده / مقالات ترجمه شده مديريت /

عنوان ترجمه شده مقاله: کنترل هزینه در شرکت های مشاوره مهندسی

کنترل هزینه به شرکت کمک می کند تا در صورتی که مقیاسها منطبق با اهداف اولیه نباشند، تصمیم گیری کنند. این مقاله روش نظری جدیدی را در کنترل هزینه و رویه پیاده سازی آن معرفی می کند.

چکیده

شرکتهای مشاوره مهندسی نیازمند سیستم کنترل هزینه جامعی هستند تا سودآوری و تولیدکنندگی را ارتقا دهند. کنترل هزینه به شرکت کمک می کند تا در صورتی که مقیاسها منطبق با اهداف اولیه نباشند، تصمیم گیری کنند. این مقاله روش نظری جدیدی را در کنترل هزینه و رویه پیاده سازی آن معرفی می کند. هزینه های کارکنان فنی بعنوان هزینه های غیر مستقیم در نظر گرفته شده اند. اصل اساسی ذکر شده، انحلال کلی هزینه های سربار در زمان قابل پرداخت به کارکنان فنی است. روش شناسی پیشنهاد شده زمان را بعنوان عنصر کلیدی کنترل در شرکت خدمات تخصصی درنظر می گیرد. در این روش تولید شرکت های مشاوره مهندسی بعنوان تابعی از زمان محسوب می شود؛ بنابراین تولید کنندگی کارکنان را می توان کنترل کرد.

1-مقدمه

کنترل بعنوان آخرین مرحله منطقی در مدیریت مورد توجه قرار گرفته است. طی این مرحله، سطح عملکرد با مقاصد برنامه ریزی شده مقایسه می شود تا هر گونه انحراف و در نتیجه عملکرد روی آن یافته شود. کنترل قیمت یا هزینه اهمیت دارد زیرا این اطمینان را ایجاد می کند که هزینه ها برابر با نیازهای برنامه ریزی شده و استقرار یافته توسط شرکت هستند تا بتوان به اهداف راهبردی رسید. هر سازمانی نیازمن اطلاعات مربوط به هزینه های خود است تا بتواند فرایندهای برنامه ریزی، ارزیابی، تصمیم گیری و تامین بودجه را در میان اهداف دیگر بعمل برساند. حسابداری هزینه به دلایل قانونی و محاسباتی مالیاتی اهمیت دارد و لازم است. در ایالات متحده، بر اساس قوانین فدرال، چهارچوبی برای حسابداری هزینه در سرمایه گذاریهای دولتی و پروژه های ممیزی شده فراهم شده است. این قوانین روش شناسی قراردادی را برای حسابداری هزینه ایجاد می کنند (گودونز 1989؛ مگی 1996؛ ASCE 2003)، قوانینی که با کمی تغییرات توسط بیشتر شرکتهایی که در کشورهای غربی دیگر هستند استفاده می شوند...

میتوانید از لینک ابتدای صفحه، مقاله انگلیسی را رایگان دانلود فرموده و چکیده انگلیسی و سایر بخش های مقاله را مشاهده فرمایید.


موسسه ترجمه البرز اقدام به ترجمه مقاله " مديريت " با موضوع " کنترل هزینه در شرکت های مشاوره مهندسی " نموده است که شما کاربر عزیز می توانید پس از دانلود رایگان مقاله انگلیسی و مطالعه ترجمه چکیده و بخشی از مقدمه مقاله، ترجمه کامل مقاله را خریداری نمایید.
عنوان ترجمه فارسی
کنترل هزینه در شرکت های مشاوره مهندسی
نویسنده/ناشر/نام مجله :
JOURNAL OF MANAGEMENT IN ENGINEERING
سال انتشار
2005
کد محصول
1000721
تعداد صفحات انگليسی
4
تعداد صفحات فارسی
17
قیمت بر حسب ریال
605,000
نوع فایل های ضمیمه
Word+Pdf
حجم فایل
84 کیلو بایت
تصویر پیش فرض


این مقاله ترجمه شده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
سایر مقالات ترجمه شده مديريت را مشاهده کنید.
کاربر عزیز، بلافاصله پس از خرید مقاله ترجمه شده مقاله ترجمه شده و با یک کلیک می توانید مقاله ترجمه شده خود را دانلود نمایید. مقاله ترجمه شده خوداقدام نمایید.
جهت خرید لینک دانلود ترجمه فارسی کلیک کنید
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده
برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای فرایند خرید و دانلود محتوا را ببینید
هزینه این مقاله ترجمه شده 605000 ریال بوده که در مقایسه با هزینه ترجمه مجدد آن بسیار ناچیز است.
اگر امکان دانلود از لینک دانلود مستقیم به هر دلیل برای شما میسر نبود، کد دانلودی که از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود را در کادر زیر وارد نمایید


این مقاله ترجمه شده مديريت در زمینه کلمات کلیدی زیر است:

Cost control
Engineering firms
Consulting services
Productivity

تاریخ انتشار در سایت: 2014-03-09
جستجوی پیشرفته مقالات ترجمه شده

خدمات ترجمه تخصصی و ویرایش مقاله مديريت در موسسه البرز

نظرتان در مورد این مقاله ترجمه شده چیست؟

ثبت سفارش جدید